Trans: L-L.Tikunova(vv), T.Altuhhova, K-S.Eder(k), M.Ivankiva, M.Grigoreva,  E.Barmakova, D.Kudriashova, A.Orlova, I.Kudriashova
Treenerid: Natalja Hansing, Jana Pruel

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis, 5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k),
varus: 6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 13-Kätilii Rannula, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

Tüdrukute U16 võistkond võttis  täna teistkordselt hooaja jooksul ette teekonna piirilinna. Narva Transiga kohtuti sellel hooajal juba kolmandat korda. Eelmises kahes mängus olid vastased saanud napid, üheväravalised 3:2 võidud. ka tänane kohtumine lõppes tulemusega 3:2. Avapoolajal asusid allegrod kohtumist Gerlin Zoludevi väravast juhtima, kuid koduvõistkond viigistas kiirelt ja asus ka omakorda juhtima. Avapoolaja viimasel minutil viigistas Gerlin Zoludevi teine värava mänguseisu. Teisel poolajal valdas Lootos enamuse mänguajast palli, kuid realiseerimine jättis soovida ja vastased omaltpoolt suutsid oma võimaluse ära kasutada ja 3:2 võidu võtta.

Võistkonna järgmiseks vastaseks on tabelinaaber Saue JK, kellega mängitakse pühapäeval kell 18, Laagri kunstmurustaadionil.