21.juuli kell 16:00. TU16 Esiliiga 10.voor

1 : 7 (1:5)

Kohtunik: Ahti Lepp
Pealtvaatajaid: 73
Ilm: +27C

väravad : 21`.Raneli Piirisild – 11`.30`.S.Põld, 25`.K.Kuuder, 34`.E.L.Leidas, 43`.M.Kelder, 67`.M.Rei, 85`.E.K.Leidas.

FC Lootos: 98-Anette Oidekivi(vv), 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 15-Mari Nagel, 17-Marie Viese(k)
varus: 1-Miialii Rinne,  6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 19-Ly-Anette Musting, 22-Helena Uibo
Treenerid: Ave-Lii Laas, Indrek Käo

JK Saarepiiga:

U16 neidude võistkond alustas sügisringi mänge kodusel Lootospargi. Soccer Aid suvelaagri raames võõrustati TU16 Esiliiga liidrit JK Saarepiigat. Vastased asusid kohtumis 11.minutil 1:0 juhtima, misjärel Raneli Piirisild lõi nurgalöögi järel tabloole viigi. Vaheajale siirduti vastaste 5:1 eduseisus.

Teisel poolajal oli Lootosel mitmeid võimalusi väravaarvet suurendada, aga hoopis vastased olid veel kahel korral täpsed ja võitsid kohtumise 7:1.

Lootose järgmine mäng on 28.juulil, kui Lootospargis võetakse vastu JK Tallinna Klaev valge.