9.juuni kell 12:00. TU16 Esiliiga 8.voor

3 : 1 (1:1)

Kohtunik: Hardi Tiitus
Pealtvaatajaid: 34
Ilm: +18C

väravad : 34`Anette Oidekivi, 50`.Kairi Tobreluts, 87`.Gerlin Zoludev – 43`.Karolin Tiivel

FC Lootos: 98-Hanna-Lisete Sellis(vv), 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 10-Helene Hioväin, 9-Gerlin Zoludev, 14-Anette Oidekivi
vahetusest: 5-Krisete Külm, 6-Kirke Lepp, 7-Eleanor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 10-Britt-Marii Vija, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak.
Treenerid: Ave-Lii Laas, Indrek Käo

FC Flora: Luhila(vv), Kaseväli, Nõmm, Tiivel(k), Lamp, Molodtsova, Teppo, Pank, Kozljajeva
vahetusest: Teichmann, Ruul, Panchenko, Kuriks, Ermel
treener: Anastasija Zabello

Peale väikest võistluspausi, mis oli tingitud Narva Transi mängu edasi lükkamisest augustisse , kohtus U16 neidude võistkond kaheksandas voorus Tallinna FC Floraga. Võistkondade esimeses omavahelises mängus löödi lausa kümme väravad, mis jagunesid võrdselt. Tänast kohtumist asus koduvõistkond 34`.minutil Anette Oidekivi väravast juhtima. Enne poolajavilet suutsid vastased Karolin Tiiveli väravast viigistada.

Teist poolaega alustasid Lootose neiud aktiivselt ja 50.minutil asusid mängu 2:1 juhtima. Kairi Tobreluts lõi palli Flora väravasse otse nurgalöögist. Kohtumisel pani punkti Gerlin Zoludevi 87`.minuti värav.

Võistkonna järgmiseks vastaseks on Saue JK , kellega mängitakse Võõrsil 16.juunil kell 18.