väravad : 16`Viese, 41`,73`,77´.Oidekivi, 74`Zoludev – 48`.Klooster, 75`.Eerik

FC Lootos: 98-Hanna-Lisete Sellis(vv), 3-Raneli Piirisild, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 7-Eleanor Lutsar, 10-Helene Hioväin, 9-Gerlin Zoludev, 14-Anette Oidekivi
varus: 1-Miialii Rinne, 5-Krisete Külm, 8-Gete-Ly Vija, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätili Rannula.
Treenerid: Ave-Lii Laas, Indrek Käo

Saue JK: 1-Zolotov(vv), 7-Aav, 9-Eerik, 10-Lepp, 17-Velner, 18-Ratassepp, 20-Klooster, 22-Niitsoo(k), 29-Seervald
varus: 3-Teppan, 13-Bergmann, 21-Rondo, 23-Liiv
treener: Kärt Mere

U16 neidude võistkond mängis neljandas voorus Saue JK tüdrukutega. Avapoolaja võitsid noored allegrod 2:0. Kapten Marie Viese viis võistkonna 16`.minutil juhtima. Anette Oidekivi suurendas edunumbreid 41.minutil 2:0 peale. Sellel seisul mindi vaheajale.

Teise poolaja alguses õnnestus vastastel üks tagasi lüüa ja seis püsis tablool päris pikalt. 72`.minutil sai Gerlin Zoludev hea söödu Eleanor Lutsarilt ja lükkas palli kindlalt värava tagumisse nurka 3:1. Minut hiljem oli seis juba 4:1. Gerlini tsenderduse lõi väravasse Anette Oidekivi. 75`.minutil suutsid vastased kasutada ära väikese segaduse kaitseliinis, tehes seisuks 4:2. Punkti mängule pani Anette Oidekivi, kes 77`. minutil virutas võrku lähilöögi.

Liigatabelis tõusid noored allegrod liidriks.

Tüdrukute järgmine mäng viib noored allegrod Saaremaale. Liider Saarepiigaga mängitakse 19.mail kell 14, Leisi staadionil.