6.aprill kell 15:30, Raja jalgpallihall, Tallinn. Tüdrukute U16 Esiliiga 1.voor

JK Tallinna Kalev valge  – FC Lootos

2 : 4 (0:2)

Kohtunik: Allar Nõugast, abikohtunikud: Damir Kaminski, Luka Anderson.
pealtvaatajaid : 13

väravad:  48`., 70` Isabel Elis Ers  – 33`.Marie Viese, 37`.Krisete Külm, 46`.Anette Oidekivi, 88`.Helene Hioväin

JK Tallinna Kalev valge: 61-Kärt Kais(vv), 2-Birgit Freienthal, 5-Luiisa-Adeele Kaarelson, 10-Kelis Piirioja, 11-Berit Bachman, 15-Ete Vapper(k), 26-Melaniia Bondar, 57-Isabel Elis Ers, 67-Hanna Loore Mällo
vahetusest: 12-Penelope Purje, 14-Lisette Vainumäe, 17-Aureelia Laidvee, 22-Grete Johanson, 35-Marii Ehala, 40-Arabella Orn,  77-Ann Marii Kaup.
Peatreener: Carmen Kärg, treener: Anna Semjonova

FC Lootos: 41-Hanna-Lisete Sellis,  3-Raneli Piirisild, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 11-Britt-Marii Vija, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 17-Marie Viese(k).
Vahetusest: 1-Miialii Rinne, 5-Krisete Külm, 8-Gete-Ly Vija, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak.
Treener: Indrek Käo

Tüdrukute U16 võistkond alustas hooaega noorte meistrivõistlustel võõrsilmänguga JK Tallinna Kalev valge vastu. Avamängust pidid eemale jääma Kairi Tobreluts, kes haigestus ja Helena Uibo ja Kätilii Rannula, kelle erilubasid Eesti Jalgpalli Liit nädalavahetuseks veel ei olnud väljastanud. Raja jalgpallihallis toimunud kohtumist asusid noored allegrod domineerima avavilest alates. Et võistkonna peatreener Ave-Lii Laas oli seotud ülikooliõpingutega, juhendas täna tüdrukuid Indrek Käo. Kohtumise avaväravat pidid Raja jalgpallihalli kogunenud tosin pealtvaatajaid ootama üle poole tunni. Anette Oidekivi viis hea sööduga löögipositsioonile kapten Marie Viese, kelle täpne löök alla vasakusse nurka avas skoori ja väravaarve. Neli minuti hiljem oli seis allegrode poolt vaadates 2:0. Krisete Külma pealelöök maandis latist väravajoonel, aga kohtunikud vaatasid VAR-i ja lugesid värava ära. Sellel seisul läksid võistkonnad poolajapausile.

Teist poolaega alustasid allegrod lahtimänguga ja 18 sekundit hiljem oli palli koduvõistkonna väravas. Marie Viese söödu realiseeris Anette Oidekivi.  Eduseis uinutas ja vastased karistasid selle kaks minutit hiljem, tehes seisuks 1:3. Lootose neidudel oli ridamisi võimalusi edunumbreid suurendada, aga lõpetamine jättis täna soovida. 70.minutil lõid kalevlannad seisuks 2:3. Lõppsõna jäi siiski Lootosele. Kaks minutit enne kohtumise lõppu kasutas vastaste väravavahi ebaõnnestunud lahtimängu ära Helene Hioväin, lüües lõppseisuks tabloole 2:4.  Võit tõstis allegrod tabeli liidriks. Ülejäänud kaks TU16 Esiliiga kohtumist mängitakse pühapäeval.

Tüdrukute järgmine mäng on 28.aprillil. Kell 16 võõrustatakse Lootospargis Narva Transi eakaaslasi.