Kohtunik: Jakob Mägi, abikohtunikud: Andre Laisaar, Atso Palumägi.

Väravad: 45`.Mari Abel, 71,77`.Ave-Lii Laas, 78,83`.Kärt Hüdsi (pen.)

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli, 33-Marie Rahel Lail(70`.32-Ketlin Pindis), 99-Wanda Prost
varus: 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste

ÜN: 1-Jaanika Järve(vv), 3-Merle Viidebaum, 5-Maive Jürman(k), 6-Anna-Liisa Joandi, 8-Anett Joandi, 10-Mariette Leheroo, 13-Kaja Jaakson, 21-raheli Jürgenson, 22-Alina Bilokon, 56-Karina-Mirtel Dervojed
Peatreener: kevin Paavo, treener: Ruslan Mironov, füsioterapeut Leila Ilisson

Naiskonnal on jäänud hooaja lõpuni mängida veel kaks kohtumist. Kolmapäeval mängiti ülemöödunud nädalast edasi lükatud kohtumine Ühendnaiskonnaga, kes nädalavahetusel pidi tunnistama FC Ararati paremust, mis ühtlasi kustutas nende lootuse meitriliigasse püsima jäämise osas. Allegrode viimane mäng oli nädal tagasi, kui võõrsil lepiti Araratiga 1:1 viiki. Tänanses mängus tuli avaväravat oodata terve poolaja. Siis tsenderdas Kristin Kukli paremalt äärelt palli trahvikasti spurtinud Mari Abelile, kes viis Lootos poolajapausile 1:0 eduseisus.

Teisel poolajal sai kodunaiskond püssi paukuma. Esmalt tehti vahetus. Marie Rahel Lail välja, Ketlin Pindis sisse. Minut hiljem lõi oma hooaja esimese värava kapten Ave-Lii Laas, kes surus sisse Ita Lillo antud nurgalöögi. 77`.minutil leidis tee võrku Laasi kauglöök. Minut hiljem teenis Kärt Hüdsi penalti, mille ka realiseeris.83.minutil lõi Hüdsi oma teise, vormistades kohtumise lõppseisuks 5:0.

Hooaja lõpetavad allegrod laupäeval, kui kell 12:30 algavas mängus võetakse vastu FC Ararat.