4 : 3 (2:1)

Kohtunik: Kennet Padjus, abikohtunikud: Silver Sepp, Hardi Tiitus.
pealtvaatajaid: 52
Ilm: +17C

Väravad: 14`.Markus Lina, 22`,85`. Rustam Tadzhybaiev, 62`.Helander Vist   –  30`.Jürgen Järveküla, 77`,88`.Roven Pilv
Hoiatused:  – 87`.Jürgen Juks, 90`.Risto Saarniit (Lootos)
Eemaldamised:  40`.Ibrus (ÜV)

Lootos: 1-Markus Villako, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 12-Maik Kolats (80`.25-Fredy Samulin),  20-Risto Saarniit, 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 55-Rustam Tadzhybaiev,  91-Markus Mäeots.
varus: 16-Henri Loeg, 25-Fredy Samulin
Peatreener: Avo Jakovits

Ühendvõiskond: .
Treener:

Meeskond mängis täna Lootospargis 15.vooru kohtumise Viljandi Tulevik ja Suure-Jaani united ühendvõistkonnaga. kevadringis tuli Viljandis tunnistada mulkidele alla jäämist ja seda skooriga 7:1.  Tänasest mängust tuli eelmises mängus saadud eemaldamise tõttu kõrvale jääda Tauri Kolkil. sellest hoolimata alustas Lootos hästi ja juhtis 22. minutiks Markus Lina ja Rustam Tadzhybaievi väravatest 2:0. Vastasel lõid pooltunni möödudes ühe tagasi ja said viis minutit enne poolaja lõppu punase kaardi, mis jättis nad vähemusse.

Teisel poolajal viis Helander Vist Lootose juba kahe väravaga juhtima, kuid vastastel oli vastus olemas. 77.minutil vähendas Roven Pilv karistuslöögist seisu minimaalseks. viis minutit enne mängu lõppu suurendas Rustam kodumeeskonna edu taas turvalise kahe värava peale, kuid ka vastased hoidsid pinget. 88. minutil realiseeris Pilv penalti ja 4:3 seis püsis … kuni lõpuni. Lootos sai neljanda võidu järjest ja kolm punkti tabelisse, kus asutakse täpselt keskel, kuuendal kohal.

Meeskonna järgmine mäng on 15.septembril kui võõrsil mängitakse FC Elva duubliga.