1 : 10 (1:4)

Kohtunik: Gert Laas
pealtvaatajaid: 5
Ilm: +25C

1`. Sirli Kübar –  9`, 37`Karoli Villako, 18`, 34`54`62`Johanna Treier, 22`, 60`Annika Aust, 47`, 53`Glairika Toomemägi

Viljandi Tuleviku naisharrastajad :

Lootose Vutid: 1-Riina Rinne, 6-Annika Aust(k), 10-Karoli Villako, 11-Janeli Laasik, 15-Glairika Toomemägi,  16-Johanna Treier, 27-Luiisa Marleen Lepp, 33-Kirta Talgre, 34-Keitlyn Metsmaa, 60-Hanna-Lii Piirsoo. Treener Indrek Käo

Vutid võtsid täna ette pika teekonna Mulgimaale. Viljandis kohtuti JK Tulevik naisharrastajate võistkonnaga. Liigatabelis oli vastastel võiduarve avamata, kuid kange soov oli seda teha, mistõttu asuti kohtumist juba 35 sekundil 1:0 juhtima. Vuttidel läks oma mängumasina käivitamise, väikese  väljaku ja harjumatu mänguformatsiooniga kohanemiseks natuke aega.  Üheksandal minutil Karoli Villako viigistas Johanna Treieri söödust mänguseisu ja viis minutit hiljem andis Johannale söödu, kes viis vutid 2:1 juhtima. Seejärel enam tagasi ei vaadatud. 22.minutil lõi kapten Annika Aust Johanna söödust 1:3 ja poolaja eelviimasel minutil Johanna 1:4.

Teise poolaja avas väravaga Karoli, realiseerides Annika söödu. Seejärel lõik kaks väravat Glairika Toomemägi. Esimese puhul söödu andjaks Karoli, teise puhul Janeli Laasik. Seisuks 1:8 lõi Johanna Karoli söödust. Kohtumise kaks viimast väravat olid tõelised iludused. 60.minutil andis Kirta Talgre terava nurgalöögi ette posti ja Annika lükkas selle kannaga sisse. Mängu viimase värava lõi 62.minutil Johanna.

Järgmise kohtumise mängivad vutid juba kahe päeva pärast. 18.juunil kell 18:55 on Tartus, M.Reiniku kooli spordiplatsil vastaseks teine, seni kaotuseta püsinud võistkond – FC Helios Tartu.