väravad:  23`Virmo Vigel, 31`42`Hendrik Tuul, 54`58`Kerdo Roodes.
hoiatused:

FC Lootos: 6 – Kristofer Mandel(vv), 30-Kerdo Roodes(k), 2-Romy Järvelaht, 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 2-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 8-Markus Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 11-Robin Kahre, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 22-Markus Miroljubov, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Marten Külv, 28-Adham Rashad, 32-Markus Miroljubov, 35-Virmo Vigel. Peatreener: Avo Jakovits

Paide LM Järva:

Hooaja üheteistkümnendas voorus võõrustas meeskonna järelkasvuvõistkond Paide Linnameeskonda. Vastased olid seni mängitud üheksast kohtumisest saanud kaks võitu ja 7 kaotust.  Lootosel jäid mängust haiguse/vigastuse tõttu kõrvale K-M. Kösler, K.Sirol, K.J Klaus, K.Vint. Lootos asus poolajavileks Virmo Vigeli, Hendrik Tuule väravatest 2:0 juhtima. Teise poolaja alguses sai teise tabamuse kirja Tuul. Viimased kaks tabamust läksid kapten Kerdo Roodesele(pildil),  kindlustades kokkuvõtteks 5:0 võidu.

Järgmine mäng: 10.06 kell 13, Kohtla-Järvel vs JK Noova