Lootose Vutid: 1-Riina Rinne, 3-Katariina Laas, 6-Annika Aust(k), 7-Keit Musting, 8-Luiisa Marleen Lepp, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 13-Merlin Niinemägi, 16-Johanna Treier, 29-Hanna Lisete Sellis, 33-Kirta Talgre, 34-Hanna-Lii Piirsoo, 36-Anu Kukk, 60-Ketty Rohtmets. Treener Indrek Käo
treener:

FC Elva: Marie Pau, Agnes Kesa, Heleri Rebane, Liis Karu, Agnes Eek, Karin Väljaots, Katharina Heinaru, Keili Helekivi,
treener: Kaisa-Liina Keps.

Pühapäeval alustasid oma kuuendat hooaega rahvaliigas Lootose Vutid. Klubi harrastajate naiskond on ajaloo jooksul jõudnud kaks korda ka võistluse finaalturniirile. Eelmisel hooajal tuli finaalis tunnistada Kohila Püsivuse nappi paremust. Kõik viis hooaega on kaasa teinud neli mängijat. Kapten Annika Aust on vuttide eest mänginud 50 kohtumist. Keit Musting 44, Laura Unt 39 ja Reti Patrail 21 mängu. Ka väravalööjate tabeli tipus on Annika Aust 28 tabamusega. Järgnevad eelmise hooaja vigastuse tõttu vahele jätma pidanud Johanna Treier 27 ja Laura Unt 13 tabamusega.

Hooaja avamäng rahvaliiga debütant FC Elva vastu algas hästi. Kohtumise teisel minutil viis Laura Unt kapten Annika Aust söödust vutid 1:0 juhtima. 19.minutil sai jala valgeks Merlin Niinemägi, taas sööduandjaks Annika Aust. 26.minutil tegi seisuks 3:0 võistkonna debütant Ketty Rohtmets, kes sai Johanna Treierilt suurepärase söödu.  Poolaja lõpu eel said värava kirja ka vastased, kui äärelt tulnud tsenderduse lükkas oma väravasse keegi vuttide kaitsjatest.

Teisel poolajal käis platsil üsna võrdne heitlus, väike initsiatiiv oli koduvõistkonnal, vastased suutsid paremini mängida positsiooniliselt. Poolaja ainus värav tuli 49.minutil, kui väravavht Riina Rinne pika väljalöögi võttis maha Johanna Treier, kes selle ka vastu rutanud väravavhist mööda, väravasse lükkas. Tulemusega 4:1 kohtumine ka lõppes.

Võistkonna koosseis hooajal 2023: 1-Riina Rinne, 3-Katariina Laas, 6-Annika Aust(k), 7-Keit Musting, 8-Luiisa Marleen Lepp, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 13-Merlin Niinemägi, 16-Johanna Treier, 29-Hanna Lisete Sellis, 33-Kirta Talgre, 34-Hanna-Lii Piirsoo, 36-Anu Kukk, 60-Ketty Rohtmets. Treener Indrek Käo