16. ja 18. septembril mängib Eesti neidude U19 koondis kaks maavõistlusmängu Fääri saarte eakaaslaste vastu. 16.septembril toimunud mängus alustasid algkoosseisus Kärt Hüdsi ja Aiki Suits , aidates Eestil saada  Fääri saarte üle 2:1 võidu. Poolajavileks jäid väravad löömata. Poolajal tegi Eesti koondise treener Richard Barnwell kaks vahetust. Kärt Hüdsi ja Maribel Reince asemel tulid väljakule Kristina Teern ja Marta Liisa Staalfeldt. Eesti alustas aktiivsemalt ja viie minuti jooksul lõid esmalt  Anna Liisa Joandi ja seejärel Kristiina Teern kumbki Eesti kasuks ühe värava, millele Fääride poolelt vastas kohtumise üleminutil Runadottir. Eksallegro Birgit rammo jälgis kohtumist varumängijate pingilt.