FC Lootos: 1-Henri Loeg (vv), 4-Veli Lillo, 5-Alari Maidla, 6-Keron Valdonen, 7-Fredy Samulin, 9-Markus Mäeots, 11-Karl-Kristofer Hirmo, 14-Alfred Rinne, 17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese(k), 26-Sten Marten Külv, 30-Kerdo Roodes, 32-Aleksandr Jerotski.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

FCI Tallinn: Prokatšov(vv), Pitšanin(vv), Roop, Kamašin, Samohhin, Gorbunov, Berglund, Smirnov, Verbenets, Dmitrijev, Barzilovitš, Maslennikov, Gaidai, Bespalov, Ouerani, Orlovski.

Treener: Sergei Bragin

u15 võistkond võõrustas Lootospargis FCI Tallinna võistkonda. Augusti alguses pealinnas toimunud mängus võtsid vastased suure, 10:0 võidu. Tänane mäng kulges oluliselt võrdsemalt ja poolajaks oli tablool seis 1:2. Vastased asusid kohtumist juhtima, kuid Lootos viigistas Jaano Viese karistuslöögist. Poolaja lõpu eel läksid vastased nurgalöögist uuesti juhtima ja poolaja üleminutil oli Lootosel võimalus taas viigistada kui teeniti karistuslöök trahvikasti servalt. Seda siiski väravaks realiseerida ei õnnestunud ja nii jäi seis püsima. Teisel poolajal lõid vastased kolm väravat ja võitsid kohtumise 1:5.

Võistkonna järgmine mäng on 5.septembril kui võõrsil mängitakse FC Kosega.