5:0 54`. Johanna Treier

Lootose Vutid: 1-Maris Oja, 3-Katariina Laas, 6-Annika Aust(k), 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 15-Glairika Toomemägi, 16-Johanna Treier, 3-Kirta Talgre. Treener Indrek Käo

JK Tulevik naisharrastajad:
treener:

Vutid mängisid kahe päeva jooksul juba teise kohtumise. Täna oli vastaseks Viljandi JK Tuleviku naisharrastajad, keda võõrsil suureskoriliselt võita õnnestus. Võit tuli ka täna, aga oluliselt raskemalt kui Viljandis. Kapten Annika Aust avas väravaskoori juba kohtumise viiendal minutil, realiseerides Laura Undi söödu. Seitse minutit hiljem suurendas Karoli Villako edunumbreid 2:0 peale ja poolaja lõpuks vormistas seisuks vuttide kolmeväravalise edu. Teisel poolajal oli kahel korral täpne Johanna Treier ja vutid tõusid võiduga liiga liidriks. Alagrupimängude lõpuni on jäänud veel kolm kohtumist.

Vuttide järgmine mäng on 13.augustil. Nike Arenal kohtutakse FC Elva naisharrastajatega.