3:0 25`. Johanna Treier
4:0 33`. Liis Tarv

Vutid: Riina Rinne(vv),  Annika Aust(k), Margret Help, Karolin Krikunov, Keit Musting, Maris Oja, Reti Patrail, Liis Tarv, Johanna Treier. Treener Indrek Käo

FC Jõgeva Wolves/Oshee:

Klubi harrastajate naiskond mängis pühapäeval nädala ainsa kohtumise Lootospargis, kui külla tulnud FC Jõgeva Wolves/Oshee naiskond alistati avapoolaja väravatest 4:0. Skoori avasid vastased, 11.minutil omaväravaga, millele järgnesid Vuttide enda poolt löödud ausad väravad. 18 ja 33.mintil oli täpne Liis Tarv. 25.minutil sai värava kirja Johanna Treier, kes nüüd on kolmes mängus löödud viie tabamusega võistkonna suurimaks väravakütiks.

Vutid jätkavad tabelis kolmandal real, kaheksa punktiga. Järgmiseks vastaseks on Tartu JK Tammeka Valge, kellega 20.juulil kell 20, Sepa staadionil tuleb maha pidada tõeline kuuepunktilahing.