28.august kell 20:30. Ülenurme staadion. Naiste rahvaliiga B-tasandi

väravad: 7`.

FA Tartu Kalev:  Treener:

Vutid: 1-Riina Rinne, 3-Katariina Laas, 6-Annika Aust(k), 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 13-Merlin Niinemägi, 15-Maarja Punak, 28-Natali Antonov, 53-Kärt Kaseorg,  60-Hanna-Lii Piirsoo.
treener: Indrek Käo

Vutid lõpetasid naiste rahvaliiga B-tasandi I alagrupi turniiri mängud. Võõrsil, Ülenurme staadionil, oli vastaseks FA Tartu Kalev naiskond. Mäng, mida vastased erinevatel ettekäänetel mitu korda edasi olid lükanud toimus õhtusel ajal ja ilmselgelt ei olnud Ülenurme staadion selleks kohandatud. Mängiti ühel veerandikul 8v8, millega harjumine võttis vuttidel terve poolaja. Vastased startisid paremini ja asusid kohtumist 7`.minutil juhtima. See jäi ka ainsaks tabamuseks ja ka võimaluseks. Vutid seevastu jätsid kasutamat ridamisi võimalusi mänguseisu muuta. Tulemusega 1:0 kohtumine lõppes ja mõlemad võiskonnad jäävad nüüd ootama omale vastaseid sõelmängudes.