väravad: 15`.Sonberg, 23,58`Laas, 37`Villako, 61`Kaseorg, 67`Aust

Puhja:
treener:

Vutid: Riina Rinne, Katariina Laas, Annika Aust, Keit Musting, Laura Unt, Karoli Villako, Maris Oja, Merlin Niinemägi, Johanna Sonberg, Luiisa Marleen Lepp, Keitlyn Metsmaa, Kärt Kaseorg, Hanna -Lii Piirsoo.
treener: Indrek Käo

Klubi harrastajate naiskond, Lootose Vutid, alustas oma seitsmendat hooaega naiste Rahvaliigas. Elmise aasta meistritiitli kaitsmisega alustati alates esimesest mängust. Täna oli võõrsil vastaseks Puhja JK. Hooaja avavärava eest hoolitses võistkonna suurim väravakütt Johanna Sonberg, kes veerandtunnise mängu järel vutid juhtima viis. Mõned minutit hiljem Katariina Laas duubeldas seisu ja sellega mindi vaheajale. Kohe teise poolaja alguses suurendas Karoli Villako edunumbreid 3:0 peale. 58.minutil lõi Laas oma teise. Kolm minutit hiljem tegi karistuslöögist seisuks 5:0 Kärt Kaseorg. Kohtumisele pani punkti kapten Annika Austi värav kolm minutit enne kohtumise lõppu.

Vuttide järgmien mäng on eeloleval pühapäeval. Kell 15:15 võetakse Lootospargis vastu Viljandi Vutinaised.