Väravad: 30`Jaaska – 17`Tiideberg, 60`Illisson
Hoiatused:

FC Lootos: 1-Kevon Ingver, 2-Syed Hamd Hassan, 3-Robin Paalman, 5-Revo Kripson, 10-Kevin Pallon, 11-Steven Parmask(vv), 12-Lukas Tobreluts, 14-Lauris Säinast, 24-Kristen Karuse(k), 27-Karl-Martin Jaaska, 38-Karl-Johannes Klaus, 44-Martin Kants, 69-Paul Patrick Jõgeva
treener: Kaido-Meinhard  Kukli

JK Tõrva II:

U13 poisid alustasid tarkusekuud kodusel Lootospark staadionil. Vastaseks oli Tõrva JK II, kellele kevadvoorus 2:1 alla tuli vanduda. Täpselt sama seis oli tablool ka peale mängu lõppu. Vastased asusid kohtumist 17`minutil juhtima. Karl-Martin Jaaska viigistas poolajaks mänguseisu. Kümme minutit enne lõppu lõid vastased teise värava, millele Lootose noored vastata ei suutnud.

Lootose järgmine mäng on 15.septembril Otepääl. Kell 15 algavas mängus on vastaseks Otepää FC.