Signy Aarna ja Pille Raaadik tulid nädalavahetusel Aland Unitedi ridades kolmandat aastat järjest Soome karikavõitjaks.

Aland Unitedi vastaseks karikafinaalis oli pealinna au ja hiilgus HJK, kes on karikasarjas olnud võidukas lausa 17 korral. Anna Westerlund viis Alandi 12. minutil juhtima ning teise poolaja alguses tegi Riika Lilja lõppseisuks 2:0.

Signy ise kommenteeris värsket karikavõitu “Ega ta kergelt ei tulnud. Alustaks juba veerandfinaalist, kus vastaseks oli Kups ning keda võitsime pärast lisaaega penaltitega. Seejärel poolfinaalis PK Helsinki, kelle alistasime lisaajal löödud väravatest. Ning loomulikult finaal HJK vastu, legendaarsel Olümpiaataadionil, telemäng ning 1300 pealtvaatajat. Ahvenamaalt olid fännid lippude ning trummidega kohal. Melu oli suur. Mäng ise oli võrdne ning pigem ei olnud just palju võimalusi mõlemal tiimil, kuid meie lõime omad kindlalt ära. Väga ilus ja meeldejääv kõik. Kolm korda järjest tulla karikavõitjaks on ikka ajalooline saavutus. Ning ega tühjade kätega ka ära mindud, klubi sai preemiaks 20000 eurot 🙂 “