Peakohtunik: Rait Ojanurme, abikohtunikud: Rasmus Božen, Oliver Veske
ilm: +20C, vaikne ja päikesepaisteline kesknädala õhtupoolik
väravad: 14`.Huma, 19`,35,`,61`Laas, 51`,81`.Hüdsi
hoiatused: 69`.Kahar (Lootos) – 75`.Tšikanov, 85`.Kulieva, 87`.Tarassova (Levadia)

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht, 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi, 14-isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 23-Indra Liz Nemvalts, 32-Ketlin Pindis, 33-Marie Rahel Lail
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru

FC Levadia: 1-Arhangelskaja (vv, K), 5-Pihlak, 9-Jermolajeva, 13-Klymakova, 15-Saveljeva, 16-Kulieva, 17-Tarassova, 18-Ivanova, 19-Tšikanov, 88-Parkhomovich, 99-Kotljarova.
varus: –
peatreener: Triin Koljak

Naiskond kohtus kolmapäeval karikavõistluste 1/16 finaalmängus Tallinna FC Levadiaga. Viimati mängiti Levadiaga üle kuue aasta tagasi. Peale seda lahkusid tallinnlannad kõrgemast seltskonnast ja on nüüd oma uue põlvkonnaga vaikselt Meistriliiga poole tagasi liikumas. Karikasarjas mängiti Levadiaga viimati 2015 aastal. Lootospargis toimunud kohtumisest väljusid tookord 2:1 võiduga allegrod. Väravad lõid Kirta Talgre ja tänagi naiskonna koosseisus kaasa tegev, kuid toona alles 15 aastane olnud Kristin Kukli.

Tänases kohtumises Lootos Levadiale võimalust ei jätnud. Poolajavileks juhiti Ave-Lii Laasi (2) ja Isabel Huma väravatest 3:0. Kaks korda kolisesid ka Levadia väravaraamid. Teisel poolajal lõi kaks väravat Kärt Hüdsi. Ühe lisas veel Laas ja tulemusega 6:0 liikusid 1/8 finaali allegrod.

Naiskonna TOP 5 väravalööjad karikamängudes.

1. Ave Lii Laas 21
  2. Signy Aarna 13
  3. Kristin Kukli 11
  4. Kärt Hüdsi 8
  5. Sandra London 8

Naiskonna järgmine mäng on ees ootamas laupäeval, kui meistrivõistluste raames võetakse koduväljakul vastu piirkonnarivaal Tartu JK Tammeka.

enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli (peatreener) “Vahelduseks karikamäng – väga huvitav on üle pika aja taas Levadiaga mängida. Aga meie karikamängu motoks jääb ikka – tehke mis tahate, peaasi, et lisaaega ei tule!”

Helene Leht (kaitsja) ” Hooaega on juba omajagu mängitud ning see on jätnud oma jälje ka mängijatele. Meie eesmärk on kasutada ära koduväljaku eelist, näidata head koostööd, saada enda mäng käima ning proovida karikamängust võtta liigasse kaasa head emotsioonid”