FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 9-Karmen Piirimaa, 3-Elina Kahar, 21-Kati-Karoli Silla(79`.32-Ketlin Pindis), 11-Anette Laureen Linnuste, 8-Ita Lillo, 7-Ave-Lii Laas(k)(79`.6-Hanna Parv), 20-Kristin Kukli, 4-Helene Lumi, 10-Kärt Hüdsi(79`.2-Mae Lillo),
Varus: 2-Mae Lillo, 6-Hanna Parv, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

FC Flora: 89-Getter Laar(vv), 2-Jessika Uleksin, 8-Helina Tarkmeel (60`.72-Mari Liis Lillemäe), 13-Kristina Teern(73`. 61-Getter Saar), 14-Kethy Õunpuu(k), 16-Jaanika Volkov, 19-Anastasia Ivanova(79`.34-Maarija Mikiver), 20-Ariina Mürkhain(60`.77-Anastasia Dodeltseva), 33-Kelly Rosen, 30-Siret Räämet (46`.47-Kärt Mere),  59-Lisette Tammik
Varus:
7-Valeria Liik, 18-Martna Raidna, 34-Maarija Mikiver, 47-Kärt Mere, 61-Getter Saar, 72-Mari Liis Lillemäe, 77-Anastasia Dodeltseva
Peatreener:
Aleksandra Ševoldajeva, treener Ilja Monakov, füsioterapeut Maali Pruul

Naiskond mängis täna karikavõistluste poolfinaalkohtumise valitseva karikahoidja, Tallinna FC Flora vastu. Lõpuvile kõlades tuli tunnistada suurt 2:7 allajäämist. Vähem kui kaks nädalat tagasi õnnestus allegrodel Lootosparki külastanud valitseva meistri ja karikavõitja vastu hoida oma värav puutumatuna, täna lõid florakad Lootose väravasse juba avapoolajaga neli palli. Veerandtunnise mängu järel oli kristina Teern esimesena jaol Karina näppude vahelt pudenenud pallil, lükates selle rahulikult võrku. Sama skeem kordus pooletunnise mängu järel, seekord oli väravaautoriks Jaanika Volkov. Volkov lõi ka 3:0, kui realiseeris väravaks Tammiku poolt läbijooksule antud hea söödu. Poolaja viimase värava lõi Uleksin, kes rammis võrku nurgalöögijärgselt värava ette vedelema jäetud palli.

Teise poolaja algus oli paljulubav. 51.minutil  lõi Ave-Lii Laas 1:4 ja 59.minutil  Kristin Kukli duubeldas seisu 2:4. Seejärel tegi Flora kaks vahetust. Tarkmeel ja Mürkhain välja, Lillemäe ja Dodeltseva sisse. Seis 2:4 püsis ligi kümme minutit veel, seejärel lubati Teernil trahvikasti joonel pall omaks võtta ja see pöördelt alla paremasse nurka virutada. 79.minutil tehti neli vahetust. Lootos tegi neist kolm: Hüdsi, Silla ja Laas välja, Lillo, Pindis ja Parv sisse. Floral tuli Ivanova asemel platsile Mikiver. Kaks viimast väravat sai enda arvele Dodeltseva, kes nurgalöökide järgsetest olukordadest kaitsjate ebakindlust ära kasutades pallid värava raamidesse suunas, kust need ka võrku läksid. Finaalis on florakate vastaseks Pärnu JK Vaprus, kes täna alistas peale väravateta poolaega 3:1 Tallinna Kalevi.

Naiskonna järgmiseks vastaseks Meitriliigas on Pärnu Vaprus, kellega mängitakse juba eeloleval pühapäeval, Rannastaadioni harjutusväljakul.

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: Karikavõistluste poolfinaal Floraga. Flora on kindel mängu favoriit, aga proovime ikka neile vastu hakata.

Kaitsja Katrin Piirimaa: Tõotab tulla põnev mäng. Keegi ei tea, kes väljub sellest võitjana. Vastased on tugevad ning näljased, aga samas me ei jää alla. Me anname endast parima ning oleme 100% kohal.

FC Flora abitreener Magnus Rosen: Edukuse kunst tugineb selekteerimisoskustele. Eelmisest omavahelisest duellist on tarkuseterad kaasa haaratud ning eesmärk on kesknädalal ikkagi võidumaitset mekkida.

Mängija Jaanika Volkov: Oleme tagasi Põlvas ja seekord võitleme koha eest karikafinaalis. Eelmisel korral ei õnnestunud Põlva kaitset lahti murda, sel korral soovime oma võimalused realiseerida. Tuleb võitluslik mäng ja me oleme valmis endast 100% andma.

Karikasarjas olid allegrod Floraga mänginud vaid ühe korra – 2018 aastal, veerandfinaalis. Siis võtsid vastased Võrus toimunud mängus suure võidu.