14.november kell 17:30, Lasnamäe spordikompleksi kunstmuruväljak

Tallinna FC Ararat – FC Lootos

1 : 1 (0:1)

Kohtunik: Gabriela Kaskmaa,  abikohtunikud: Janari Vaher, Tauri Tooming. Kohtunike vaatleja: Neeme Neemlaid.
Pealtvaatajaid:
Ilm: +1C

Väravad: 80`.Ilona Savitskaya – 20`.Kärt Hüdsi
Hoiatused:  75`.Ilona Savitskaya (Ararat) – 68`.Mari Abel (Lootos)

Ararat: 1-Elizaveta Petrova, 5-Sofia Priidemann, 3-Valeria Sampetova, 7-Arina Uzjukina, 77-Varonika Asatryan, 9-Jelizaveta Južaninova, 23-Ilona Savitskaja, 71-Luiza Ghazaryan, 11-Anastasija Južaninova, 15-Darina Kudjavnina, 10-Darja Uzjukina.
Varus: 12-Agnia Pissareva, 2-Alesja Zub, 13-Viktoria Pletšenko, 17-Anna Movtšan.
Peatreener: Lyana Hayrapetyan, treener: Manuk Sargsyan, tegevjuht Harutjunjan, arst Belogorodsev, väravavahtide treener: Pavel Londak.

Lootos: 1-Mairit Laanesaar, 14-Isabel Huma (75`.4-Helene Lumi), 3-Elina Kahar, 99-Wanda Prost, 11-Kristel Saadik, 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 33-Marie Rahel Lail, 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi (85`.32-Ketlin Pindis).
Varus: 4-Helene Lumi, 32-Ketlin Pindis.
Treenerid: Kaido-Meinhard Kukli, Indrek Käo, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

Naiskond mängis teisipäeval meistriliiga üleminekuturniiri mängu. Algselt 4.novmbril toimuma pidanud kohtumine lükkus edasi allegrosid tabanud haigestumiste laine tõttu. Allegrod asusid kohtumist 20`. minutil Kärt Hüdsi väravast juhtima. Võimalusi edunumbrite kasvatamiseks oli mitmeid, aga poolajaks seis ei muutunud. Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks koduvõistkond. 75`.minutil tegi Lootos vahetuse. Isabel Huma asemel sai mängu Helene Lumi. Viis minutit hiljem kasutasid vastased ära segaduse Lootose kaitseliinis ja viigistasid mänguseisu. 85`.minutil tuli Kärt Hüdsi asemel platsile Ketlin Pindis. Kohtumise viimasel minutil oli Lootosel hea võimalus kõik kolm punkti koju tuua, aga kapten Ave-Lii Laasi poolt tagumisse posti antud nurgalööki keegi võrku joosta ei suutnud ja nii kohtumina viigisadamasse tüüriski.

Naiskonna järgmised mängud:

22.11 kell 18:30 vs Ühendnaiskond, Lootospark

25.11 kell 12:30 vs FC Ararat, Lootospark

enne mängu:

Indrek Käo (kaaspeatreener) “Novembrikuu heitlikud ilmad ja kaootiline mängude kalender on meile toonud mitmed haigestumised  ja vigastused.  Soovisime mänguaega muuta, mistõttu  saab kohtumine Araratiga toimuma  meie jaoks keerulistes tingimustes.  Loodame hooaja lõpetada siiski positiivses võtmes ja valmistume kodumängudeks 22. ja 25.11. Loodame, et ilmataadiga on kalendri planeerijatel kokkulepped tehtud.”

Mairit Laanesaar „Ees on pikk tee ja raske mäng, kuid läheme viimast võõrsilmängu nautima. Kuigi oleme Araratiga juba ühe lahingu pidanud on vastane endiselt võõras, mis teeb ees ootava mängu raskeks. Sellest hoolimata tuleb põnev ja võitlust täis mng, kus mõlemad naiskonnad soovivad punkte koguda.

Võistkonnad on omavhel kohtunud varem korra. Septembri alguses toimunud karikamängus suutis Lootos Kärt Hüdsi väravatest vastased 2:0 alistada.