Peakohtunik: Jaanus Allas, abikohtunikud: Kregor Kupits ja Jasper Külanurm

Väravad: 12`.M.Vahtra, 76`T.Kolk – 31`.R.Lehismets
Hoiatused: 30`.Preeden (Lootos) – 90`.Kaldve (Otepää)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim(82`.Jürgen Juks), 14-Kert Preeden(k), 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit, 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg, 77-Tauri Kolk, 91-Markus Mäeots
varus: 4-Karl-Kristofer Hirmo, 15-Aleksandr Jerotski,  26-Jürgen Juks, 31-Helander Vist, 39-Henri Loeg.
Peatreener: Avo Jakovits

FC Otepää: 20-Kaido Koppel(vv), 2-Priit Lehismets, 5-Raul Lehismets, 9-Indrek Koser(46`.85-Martin Teder), 10-Mihkel Teder, 15-Jimenez Gomez Gonzalo(46`.35-Kait-Kaarel Vaino), 18-Kristo Pahla(62`.4-Kaarel Kaldvee),  28-Janar Tamm(k), 33-Rasmus Nikkel, 71-Mats Plado, 89-Risko Eit
varus: 4-Kaarel Kaldvee, 35-Kait-Kaarel Vaino, 85-Martin Teder

Meeskond lõpetas Põlva Päevad kodumänguga. Vastaseks oli teist korda sellel hooajal FC Otepää. Kui karikamängus alistati vastased tulemusega 6:2, siis täna sellist väravasud ei näinud. Võistkonnad olid kaitses visad ja kambapeale löödi vaid kolm väravat. Mängu avavärava lõi Marthin Vahtra, kohtumise 12.minutil. Pooltunni järel tegi kapten Kert Preeden kollase kaardi väärilise vea ja karistuslöögist Raul Lehismets viigistas.  Viigiseisul suundusi võistkonnad riietusruumi.

Teiele poolajale tuli Otepää vastu kahe vahetusega. Koseri ja Gozalo asemel tulid platsile Teder ja Vaino. 62,ominutil tegid vastased kolmandagi vahetuse. Pahlat asendas Kaldvee. Nagu traditsiooniks, raiskas kodumeeskond mitu head võimalust enne kui 76.minuti pääses vasakult äärelt läbi Temari Nuuma, kes mängis palli väava ette täiesti üksi unustatud Tauri Kolk-ile, kes oma hooaja esimese tabamusega Lootosele kolm punkti kindlustas.

Fotol Temari Nuuma tsenderdus värava ette tauri Kolk lööb 2:1 ( fclootosVEO)

Meeskonna järgmine mäng viib Holm Parki. 9.juunil kell 17 kohtutakse liidrite hetluses JK Welco X meestega.