Kohtunik: Rünno Mahl abikohtunikud: Karl Erik Valdisoo, Devid Raudson

Hoiatus: 27`.Tauri Kolk, 42, 83`.Rene Oper, 86`.Martin Adusoo (kõik Lootos) – 42`.Joonas Hendre (Jalgpallihaigla)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 26-Jürgen Juks, 31-Helander Vist, 4-Remi Oper, 23-Rene Oper, 5-Taavi Tobreluts (29`.12-Maik Kolats), 20-Tauri Kolk, 8-Andre Kukk, 17-Martin Adusoo, 11-Kevin Keret Ojaste,
varus: 12-Maik Kolats
Treener: Rauno Puusepp

JK Jalgpallihaigla: Paimal, Peljo, Anton, Naukas,  Printsmann(k), Torim, Hendre, Viira, Teresk(53`.Leedis), Saar, Nurklik(46`.Nõmm)
varus: 13-Nõmm, 15-Leedis, 49-Lillmaa, 69-Pajula

Meeskond lõpetas välihooja novembri keskpaigas kui teises üleminekumängus võõrustati Tallinna JK Jalgpallihaiglat. Nädal tagasi Tallinnas, Kotka staadionil toimunud mäng lõppes 2:2 viigiga. Võrreldes nädalataguse mänguga olid meeskonna koosseisus tagasi kollaste kaartide tõttu mängust eemale jäänud Markus Villako ja Remi Oper. Meeskonnad olid omavahel kohtunud seni kolm korda. Kaks kohtumist oli lõppenud viigiga ja vastased olid võitnud ühe mängu. Tänane kohtumine kulges algusminutitest alates Jalgpallihaigla dikteerimisel ja kui avapoolajal jäid hoolimata paljudest võimalustest väravad löömata, siis teisel poolajal panid vastased oma paremuse selgelt maksma, lüües kaks väravat ja saates kümnekesi lõpetanud kodumeeskonna järgmiseks hooajaks neljandasse liigasse. Kaotuse tegi veelgi kibedamaks väravavaht Markus Villako vigastus kohtumise viimasel minutil. Kui tõsine see on, selgub peale arstlikku kontrolli.