13.oktoober kell 16:00, Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak, U16 II liiga 14.voor

JK Tammeka valge – FC LOOTOS

1 : 2 (0:1)

Kohtunik : Timo Teniste
Pealtvaatajaid: 51
Ilm: +9C

väravad:   60`Richard Bunder – 4`Hendrik Tuul, 51`Adelhein Kikas
41, 90+5`Mahla, 45+3`Lill, 50`Meister, 60`Bunder, 69`Koemets, 90+4`Smirnov (kõik Tammeka)  – 51`Tobreluts, 89`Kösler (mõlemad Lootos)
90+5`Mahla (Tammeka)

JK Tammeka valge: .
varus: .
Treener:

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud, 9-Ronald Kiidron, 4-Adelhein Kikas, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 14-Ruudi Tobreluts(58`7-Virgo Vigel), 6-Henri Tolmusk (46`17-Karel Mattias Kösler), 30-Kerdo Roodes(k)(63`5-Evert Roodes), 35-Virmo Vigel, 36-Sten Hiir(80`20-Valdur Veeroja),  3-Hendrik Tuul.
v: 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 17-Karel Mattias Kösler, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo

Klubi järelkasvuvõistkond mängis täna viimase mängu U16 II liigas. Neljateistkümnenda vooru mängus oli Sepa jalgpallikeskuse väljakul võõrustajaks JK Tammeka valge võistkond. Nädal tagasi Paide linnameeskonnale hõbemedalid kaotanud meeskond asus enne kohtumist neljandal kohal. Koha võrra kõrgemal asetsenud Tallinna FC Flora oli kaks punkti eespool, mis tähendas, et esikolmikus lõpetamiseks vajas meeskond tänasest mängust kõike kolme punkti. Ja kõik kolm punkti ka võeti. Hendrik Tuul viis Lootose juhtima juba kohtumise 4.minutil. Hoolimata ohtratest võimalustest rohkem väravaid avapoolaeg ei toonud. Kohe teise poolaja alguses teenis Lootos karistuslöögi, mille Adelhein Kikas u 20 meetrilt postipõrkest võrku keerutas. 0:2 uinutas ja 60`,minutil lõi Tammeka ühe tagasi. Seejärel läks mäng jõuliseks ja kohtunik Tenistel tuli mitmel korral taskust välja õngitseda kollane kaart. Mäng lõppes aga lausa punase kaardiga. Lootos seisis lõpuni ja võit tõstis nad hooaja lõpetuseks U16 II liigas kolmandaks.