5.oktoober kell 17:00, Lootospark, U16 II liiga 13.voor

Kohtunik: Margus Nemvalts
Pealtvaatajaid: 67
Ilm: +13C

väravad: 23`Kösler, 35`Kikas – 21`, 74`,81`Andreas Põder
37`Virmo Vigel, 57`Kerdo Roodes, 78`Karel Mattias Kösler (Lootos) – 72`Steven Tooming(Paide)

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel(85`7-Virgo Vigel), 18-Karl Kintsiraud(88`11-Robin Kahre), 9-Ronald Kiidron, 4-Adelhein Kikas, 16-Tim-Samuel Hõbemägi(82`5-Evert Roodes), 14-Ruudi Tobreluts, 17-Karel Mattias Kösler(82`15-Kasper Tühis), 30-Kerdo Roodes(k), 35-Virmo Vigel, 36-Sten Hiir(82`20-Valdur Veeroja),  3-Hendrik Tuul.(90+7`10-Kristo Sirol)
v: 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 15-Kasper Tühis, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo

Paide LM: 99-Joel Kruuts, 2-Endrik Martin Elias, 5-Kert Viiklaid(41`11-Robin Randalainen), 9-Sander Ojasaar, 15-Kristen Seeberg(58`27-Steven Tooming), 20-Yehor Semenov(68`7-Märten Pala), 29-Kert Gregor Söörd, 30-Kyrylo Ivannykov, 37-Romet Randalainen(k), 55-Kert Selter, 80-Andreas Põder.
varus: 7-Märten Pala, 11-Robin Randalainen, 14-Marten Kiuru, 27-Steven Tooming, 98-Kris Eduard VaabVaab.
Treener: Veiko Kurim

Klubi järelkasvuvõistkond tuli laupäeval  platsile peale kuuajalist pausi. Kolmeteistkümnenda vooru mängus oli vastaseks Paide linnameeskond, kellele augustikuises kohtumises tuli 1:2 alla vanduda. Mitu korda edasi lükatud kohtumine oli otsustava tähtsusega esikolmikukohtade jagamise suhtes. Lootos alustas mängu aktiivselt ja oli lähedal juhtväravale, kuid 4.minutil Hendrk Tuule antud supersöödu jättis Virmo Vigel tühja väravasse löömata. See muutis mängukäiku ja vastased said mängu üha rohkem sisse. 21.minutil asus Paide noortekoondislase Andreas Põderi 40 meetrilt teele saadetid karistuslöögist juhtima. Vastaste eduseis ei kestnud pikalt. Kaks minutit hiljem Karel Mattias Käsler viigistas.  35 minutil viis Adelhein Kikas Lootose 2:1 ette. Sööduandjaks taas Tuul. 37.minutil teenis Vigel kollase kaardi. 41.minutil vastased vahetasid. Viiklaid välja, Robin Rantalainen sisse. Sellel seisul esimene poolaeg lõppes.

Teist poolaega alustasid vastased oluliselt aktiivsemalt. Lootos väsis ja vastased said initsiatiivi. 57.minutil teenis kollase kaardi kapten Kerdo Roodes. Lootose kaptenile oli see juba seitsmendaks hoiatuseks selel hooajal, mis teeb natue murelikuks. Vastased tegid vahetuseed 58 ja 68 minutil, tõstes tempot ja aktiivsust. 72.minuti teenis Tooming kollase kaardi. Otsustavad sündmused hakkasid arenema veerand tundi enne lõppu. Koduvõistkonna mängijate liikuvus muutus järjest aeglasemaks ja 74.minutil viigistas Põder mänguseisu. 78.minutil teenis Kösler kollase kaardi ja 81.minutil lõi Põder Paide juhtima. Alles nüüd Alustas Lootos vahetustega, aga rong oli juba läinud. Mängu lõppu jäid Lootose poolelt viis vahetust, aga mänguseis ei muutunud ja nii leidis kodumeeskond ennast mängu lõppedes oodatud teise koha asemel neljandalt.

Kas sinna ka jäädakse või tõustakse koha võrra , kolmandaks, selgub 13.oktoobril kui Tartus kohtutakse sealse JK Tammekaga. Liiga võitja on Rakvere United, teise koha võitis Paide linnameeskond.