Eesti meeste koondis pidas Firenzes maavõistluse maailma tippu kuuluva Itaaliaga, kui neljakordsele maailmameistrile jäädi alla tulemusega 0:4.  Avapoolajal kaks väravat löönud Itaalia kasvatas teisel poolajal skoori kahe penalti toel. Vincenzo Grifo oskuslik kauglöök viis võõrustajad 14. minutil juhtima ning 27. minutil kahekordistas itaallaste eduseisu Federico Bernardeschi löök. Tulemus 2:0 püsis tablool 75. minutini, kui Grifo realiseeris penalti. Väljakuperemehed teenisid veel ühe penalti, mille vormistas 86. minutil väravaks Riccardo Orsolini.

11. novembril kell 21.45 Firenzes Artemio Franchi staadionil

Itaalia – Eesti

4 : 0 (2:0)

Peakohtunik: Rade Obrenovic Abikohtunikud: Aleksandar Kasapovic, David Cabrovec (kõik Sloveenia)
Neljas kohtunik: Fabrizio Pasqua (Itaalia)

väravad:
1:0 14. Vincenzo Grifo
2:0 28. Federico Bernardeschi
3:0 75. Vincenzo Grifo (pen.)
4:0 86. Riccardo Orsolini (pen.)

Hoiatused: 18. Danilo D’Ambrosio – 79. Georgi Tunjov, 90+2.Mark Anders Lepik

Itaalia: Salvatore Sirigu, Giovanni Di Lorenzo, Danilo D’Ambrosio (80. Davide Calabria), Alessandro Bastoni, Emerson Palmieri (72. Luca Pellegrini), Sandro Tonali (46. Matteo Pessina), Roberto Soriano, Roberto Gagliardini, Federico Bernardeschi (72. Riccardo Orsolini), Vincenzo Grifo (80. Stephan El Shaarawy), Kevin Lasagna (71. Pietro Pellegri).
Varus: Alessio Cragno, Alex Meret, Manuel Locatelli, Riccardo Orsolini, Jorginho, Davide Calabria, Gian Marco Ferrari, Luca Pellegrini, Matteo Pessina, Pietro Pellegri, Leonardo Bonucci, Stephan El Shaarawy.

Eesti: Marko Meerits, Taijo Teniste (46. Michael Lilander), Nikita Baranov, Karol Mets, Artur Pikk (78. Henri Järvelaid), Mihkel Ainsalu (46. Georgi Tunjov), Markus Soomets, Martin Miller (58. Erik Sorga), Frank Liivak, Pavel Marin (46. Edgar Tur), Rauno Sappinen (59. Mark Anders Lepik).
Varus: Karl Jakob Hein, Matvei Igonen, Joonas Tamm, Märten Kuusk, Michael Lilander, Henrik Pürg, Henri Järvelaid, Konstantin Vassiljev, Henri Anier, Vladislav Kreida, Erik Sorga, Vlasi Sinjavski, Georgi Tunjov, Mark Anders Lepik, Edgar Tur.

Koondist ootab järgmisena ees võõrsil kaks UEFA Rahvuste liiga kohtumist. 15. novembril kell 16.00 toimub Skopjes matš Põhja-Makedoonia vastu ning Gruusia – Eesti mäng algab Tbilisis 18. novembril kell 19.00. Mängu Põhja-Makedoonia vastu saab jälgida ETV-s ning kohtumine Gruusiast tuuakse televaatajateni ETV2 vahendusel.