1-0vsFloraKärt

18.mai

Tüdrukute U15 võistkond mängis täna Tallinnas FC Levadiaga. Tegemist oli nn. kuuepuntimänguga (sixpointers ingl.) kus omavahel kohtusid liigatabelis üksteise kõrval olevad võistkonnad. Mõlemal oli enne tänast tabelis 9 punkti. Vastased asusid eespool vaid tänu väravate vahele 29:1. Täna lõid allegrod neile topelt arvu väravaid juurde.

Kohtumise algus ei ennustanud allegrodele midagi head ning koduvõistkond asus 1:0 eduseisu. Pikapeale siiski koguti ennast ja poolaja keskel realiseerisid Levadia mängijad Kärt Hüdsi kannasöödu omaväravaks. Poolajale mindi seisul 1:1. Teise poolaja alguses asusid võõrustajad taas kohtumist juhtima, kuid poolaja keskel allegrode vägesid juhtinud kapten Hüdsi viigistas. Tulemusega 2:2 kohtumine ka lõppes.

Liigatabelis jagavad allegrod koos tänaste vastastega 3-4 kohta.

Järgmine mäng ootab tüdrukuid juba 25.mail kui Lootospargis võetakse vastu FC Elva.