6.oktoober kell 16:00 Lootospark, TU16 XIII voor

5 : 1  (2:1)

Kohtunik: Hardi Tiitus
pealtvaatajaid:  59
ilm: +11C,

väravad: 36`Marie Viese, 40`Kairi Tobreluts, 71`Anette Oidekivi, 72`Gete-Ly Vija, 82`Gerlin Zoludev  – 14`Mirtel Seervald

59`Mirtel Seervald (Saue JK)

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis(vv),  5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 10-Helene Hioväin, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k),
vahetusest sekkusid : 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula, 6-Kirke Lepp, 19-Ly-Anette Musting, 21-Ronja Pastak
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

Saue JK: Zolotov, Aav, Eerik, Lepp, Velner, Ratasepp, Niitsoo(k), Seervald, Saarna
varus: Teppan, Bergmann
Treener: Kärt Mere

Tüdrukute U16 võistkond lõpetas liigahooaja Lootospargis. Viimaseks vastaseks olid Saue JK tüdrukud. Allegrod asusid avavilest alates ründama, ometi olid vastased need, kes veerandtunni saabudes juhtvärava lõid. Värav oli õhus ja kui Krisete Külm oli korra posti ja korra väravavahti tabanud viigistas kapten Marie Viese kauglöök 36.minutil mänguseisu. 40.minutil teenis Lootos karistuslöögi, mille Kairi Tobreluts kenasti tagumise posti kõrvale keerutas.  Poolaeg Lootosele 2:1.

Teine poolaeg kluges juba kodunaiskonna dikteerimisel. 71.minutil lõi Kairi Tobrelutsult söödu saanud Anette Oidekivi (pildil) seisuks 3:1. Minut hiljem sai oma esimese värava võistkonna eest kirja Gete-Ly Vija. Viimase värava mängus ja lõppenud hooajal sai enda nimele Gerlin Zoludev, kes 82.minutil lõi võrku Helene Hioväina söödu.

Tüdrukute pikk ja raske hooaeg on lõppenud. Liigatabelis tõstis tänane võit tüdrukud kolmandale kohale. Koht eespool olev Tallinna FC Flora ja koht allpool olev JK Narva Trans selgitavad nädala pärast kolmanda ja neljanda koha saatuse.