6.oktoober kell 13:00, Lootospark III liiga  XVII voor

8 : 2 (2:0)

Kohtunik: Rait Ojanurme, abikohtunikud: Jaanus Allas, Kaspar Uustal

Pealtvaatajaid: 94
Ilm: +11C
väravad: 23`, 42`, 47`Lina, 26`R.Saarniit, 59`(pen), 78`Nuuma, 71`Elon Holger Vaab – 45`Rain Näkk, 75`Oskar Meus

26`Tauri Kolk (Lootos) – 45+1`Joonas Kartsep

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv)(86`39-Henri Loeg(vv)), 3-Valeri Dobrovolski(67`29-Rasmus Mathias Mõttus), 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma(79`26-Jürgen Juks), 20-Risto Saarniit(67`1-Elon Holger Vaab), 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden(k), 17-Marthin Vahtra, 23-Markus Lina(79`4-Karl-Kristofer Hirmo), 77-Tauri Kolk(67`91-Markus Mäeots).
varus: 39-Henri Loeg(vv), 69-Roomet Kõiv(vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 30-Kerdo Roodes, 91-Markus Mäeots.
treener: Avo Jakovits

JK Welco X: Tannar Maasing, Artur Aus, Rain Näkk, Allan Pilvet, Andrei Glazatšev, Reimo Znamenski(Rauno Puusepp), Robert Hindriksoo, Joonas Kartsep, Orm-Gregori Joost, Kristjan Kattus, Oskar Meus .
varus: Rauno Puusepp
treener: Rauno Puusepp

Meeskond mängis täna hooaja viimase kodumängu. Lootospargis võeti vastu Tartu JK Welco X, kellega kevadringis peeti maha tuline kaardimäng. Lootose poolelt oli sunnitud mängu vahele jätma Oliver Berg, kes mängus Otepääga sai tõsise käetrauma. Enne kohtumise algust toimunud tseremoonial andsid klubi president Annika Aust ja juhatuse liige Ivan Mihnovitš  meeskonna eest üle 100 mängu mänginud mängijatele klubi meened. 100+ klubiga liitus Rasmus Mathias Mõttus, 150+klubisse kuulub Andre Kukk ja rekordilised 350 mängu on meeskonda esindanud Jürgen Juks.

Fotod: Janeli Hirmo (fclootos.ee)

Mäng algas igasuguse luuramiseta. Lootos raiskas ridamisi võimalusi, et avapoolaja võitis kodumeeskond siiski tulemusega 3:1. Kaks väravat lõi Markus Lina ja ühe Risto Saarniit. Vastaste poolelt sai kirja garderoobitabamuse Rain Näkk.
Teist poolaega alustas isukamalt kodumeeskond. 47.minutil tõi Lina kübaratrikk tabloole 4:1. 58`minutil määras kohtunik trahvikastis Risto Saarniidu mahaniitmise eest Lootose kasuks penalti, mille Temari Nuuma realiseeris.  66.minutil Lootoselt kolmikvahetus. Kolk, Saarniit ja Dobrovolski välja. Vaab, Mäeots, Mõttus sisse. Viis minutit hiljem oli pall taas elektrikute väravas, autoriks vahetusest sekkunud Elon Holger Vaab. Kohe tegi oma ainsa vahetuse ka Welco, saates Znamenski asemel platsile mängiva treeneri Rauno Puuseppa. 75`minutil lõi Welco kasuks värava Meus. Neli minutit hijem taastas Nuuma viieväravalise eduseisu. Kodumeeskonnalt taas vahetus. Väravalööjad Nuuma ja Lina välja. Karl-Kristofer Hirmo ja Jürgen Juks sisse. 86.minutil vahetas Lootos ka väravavahti. Markus Villako asemel sekkus Henri Loeg. Kohtumisele pani punkti Priit Rahuelu, kes 90.minutil lõi tabloole lõppseisuks 8:2.

Meeskonna viimane mäng on Tartus. 13.oktoobril kell 12 on Annelinna kunstmuruväljakul vastaseks FC Internazionale.