Peakohtunik: Ullo Melis ,  abikohtunikud: Ergo Boisen, Rainer Bachman

väravad: 31`Grete Daut, 40`, 44`Katriin Saulus – 28`Kärt Hüdsi, 87`Ave-Lii Laas
hoiatused: 90+5`Elise Kreuz (Sporting) – 82´Elina Kahar (Lootos)

Saku Sporting: 5-Eismann(vv), 2-Toding(46`40-Kreuz), 4-Daut, 6-Pedak, 7-Juksar(k)(46`17-Raidmets), 8-Gross(46`9-Kriisa), 10-Saulus, 11-Põlluvee(62`26-T.Satsi), 20-Toom, 21-Mehevets(62`14-Hansar), 81-Himanen
varus: 9-Kriisa, 14-Hansar, 17-Raidmets, 26-T.Satsi, 40-Kreuz
peatreener: Johan- Kaspar Ivask

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar(82´32-Ketlin Pindis), 4-Helene Leht, 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 23-Indra Liz Nemvalts(73`17-Kätriin Altsaar), 33-Marie Rahel Lail(73`27-Luiisa Marleen Lepp), 34-Eleri Pärna
V: 17-Kätriin Altsaar, 27-Luiisa Marleen Lepp, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo

Naiskond alustab septembrikuud välismänguga. Saku staadionil on vastaseks kohalik Sporting. Kevadringis mängiti samas kohas väravateta viiki. Kodus tuli vastu võtta kaotus. Kärt Hüdsi viis allegrod kohtumist juhtima. Mõni minut hiljem Grete Daut viigistas ja asus poolaja lõpu eel Katriin Sauluse väravatest 3:1 eduseisu. Teise poolaja ainsa värava eest hoolitses Lootose kapten Ave-Lii Laas, kes oli resultatiivne kolm minutit enne normaalaja lõppu.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on 20.septembril Tabasalu JK. Mäng toimub Lootosparkil  19:00. Otseülekande mängust teeb Soccernet TV.