29.august kell 19:00, XVI voor,  Lilleküla harjutusväljak I

12 : 0 (8:0)

Peakohtunik: Rasmus Abiline, abikohtunikud: Romet Merikan, Lisette Pentinen
pealtaatajaid:
ilm: +21C

väravad: 8`Räämet, 20`Purgats, 24`,37`,39`,64`Teern, 29`Rosen, 40`Palts, 45+1`Lillemäe, 56`Kurg, 90`Tammik – 58`Laanesaar(ov)
hoiatused:

FC Flora: 1-Vihman(vv), 4-Joandi, 5-Purgats(62`11-Saulep), 8-Tarkmeel(62`14-Panova), 13-Teern, 17-Palts, 23-Kurg(62`9-Õispuu), 30-Räämet(46`3-Smirnova), 33-Rosen(62`59-Tammik), 68-Häberli, 72-Lillemäe
varus: Smirnova, Õispuu, Saulep, Käpa, Panova, Ivanova, Tammik
peatreener: Aleksandra Ševoldajeva,

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht (80`.21-Kati-Karoli Silla), 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli (70`27-Luiisa Marleen Lepp), 32-Ketlin Pindis (70`23-Indra Liz Nemvalts), 34-Eleri Pärna (80`17-Kätriin Altsaar)
V: 17-Kätriin Altsaar, 21-Kati-Karoli Silla, 23-Indra Liz Nemvalts, 27-Luiisa Marleen Lepp,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo

Naiskond lõpetas augustikuu välismänguga. Juba kevadel, nädala keskele kokku lepitud, kohtumine liiga liidri – Tallinna FC Floraga, mängiti Lilleküla harjutusväljakul Mäng oli valitsevale meistrile viimaseks treeninguks enne siirdumist naiste Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniiri mängudele, Ungarisse, Budapesti. Kaheksa rahvuskoondise mängijaga esindatud valitsevad meistrid olid heas vormis ja täna allegrodele allahindlust ei tehtud. Mängu algus suurt väravasadu ei ennustanud. Siiski juhtis kodunaiskond pooltunni möödudes 4:0. Kaks esimest tabamust tulid nurgalöökidest, kolmas karistuslöögist. Ebaõnnestus täiesti poolaja lõpp kui kaheksa viimase minutiga lubati vastastel olla resultatiivne neljal korral.  Teist poolaega alustas Flora vaid ühe vahetusega Räämetit asendas Smirnova. Tempo püsis kõrgel ja tunni möödudes oli tablool seis 10:0. 62`minutil tegi Flora nelikvahetuse ja tõstis tempot veelgi ja Teern lõi seisuks 11:0. Treener Kukli tegi 70` (Nemvalts, Lepp sisse, Pindis, Kukli välja) ja 80` (Altsaar, Silla sisse, Pärna, Leht välja) minutil paarisvahetused ja mängu tuli vajalikku värskust ja kaitses said augud lapitud. Kohtumise viimase värava lõi koos kohtumise lõpuvilega  koondise läbi aegade neljandaks väravakütiks tõusnud Lisette Tammik.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on 7.septembril Saku Sporting. Mäng toimub Saku staadionil  12:30.

enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli: ” Kui suudame Flora hoida 4-5 värava peal, siis oleks hea. Koondame oma vägesid ja siis vaatame, kuidas meil see mäng õnnestub“

Kristin Kukli (poolkaitsja): “Mäng tabeli liidriga. Kergelt ei tule selles mängus midagi. Peame tegutsema kaitses kui ka rünnakul tiimina.“