Peakohtunik: Jan Justin Paju, abikohtunikud: Daniil Kaasik ja Carmen Kaidi Jõeleht
hoiatused: 78`.Liisa Leemets, 90`.Mia Martina Kaalma (mõlemad Viimsi)

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht(85`.17-Kätriin Altsaar), 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Anette Laureen Linnuste(85`.27-Luiisa Marleen Lepp), 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis(72`.23-Indra Liz Nemvalts), 34-Eleri Pärna.
varus: 17-Kätriin Altsaar, 23-Indra Liz Nemvalts, 27-Luiisa Marleen Lepp,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru

Viimsi JK: Liisa Liimets(k,vv), Karoly Kasuk, Liis Getter Saar, Elisabeth Polstjanova, Žanna Smirnova, Marie Puust, Lis Hell, Kätrin Välba, Trinity Õismets, Maite Fernandez de Casadevante Facchin, Mia Marthina Kaalma.
varus: Corcoran, Aume, Loime, Valk, Lindau, Lilles
peatreener: Martin Kaalma, füsioterapeut Mark Vilenski

Naiskond mängis pühapäeval kodusel Lootospark staadionil lähima tabelinaabri – Viimsi JK naiskonnaga. Tegemist oli 14.vooru mänguga, millest tegi teleülekande ka Soccernet TV.

Tänane mäng oli juubelihõnguline võistkonna esiründaja, Kärt Hüdsi jaoks, kelle täitus 150. kohtumine Lootose naiskonna värvides. Oma 221.mängu mänginud Kristel Saadik tõusis samas arvestuses läbi aegade kolmandale kohale (Kristin Kukli ja Ave-Lii Laasi järel). Vastaste rivistuses tegi debüüdi esimene profimängija – hispaanlanna, Maite Fernandez De Casadevante Facchin. Mängu avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, olgugi, et võimalusi värava löömiseks oli mõlemal võistkonnal. Teisel poolajal jätkus võrdne mäng. Võistkonnad hakkasid ka vahetama. Esmalt vahetus Viimsilt,  59`. minutil Kasuk välja Lilles sisse. Seejärel Lootosel 72. Ketlin Pindis välja, Indra-Liz Nemvalts sisse.  77.minutil tegi väravast välja tulnud Liimets vea Kärt Hüdsi vastu. Lootos teenis karistuslöögi ja Liimets kollase kaardi. Trahvikasti saadetud pall oli ebatäpne ja Viimsi pani palli kiiresti mängu, liigutades palli 3-4 sööduga Lootose värava alla spurtinud Kätrin Välbale. Mairit Laanesaar tegi kaks tõrjet, kuid siiski suutis vastaste ründaja palli kolmandal katsel võrku lükata, viies külalised 1:0 ette. Viimsi tegi koheselt topeltvahetuse: Hell ja Õismets välja, Valk ja Aume sisse. 85`.minutil topeltvahetus ka Lootoselt: Anette Laureen Linnuste ja Helene Leht välja. Nende asemel sekkusid vigastuspausilt naasnud Kätriin Altsaar ja võistkonna suvine täiendus, Vuttide tiimist liitunud,  Luiisa Marleen Lepp. Kohtumise viimasel minutil avanes kodunaiskonnal hea võimalus viigistamiseks, kui trahvikasti kaarel teeniti karistuslöök. Kristin Kukli löök tabas müüri. Kohtuniku lisatud kolm minutit väravaid juurde ei toonud ja napi võiduga viisid kolm punkti pealinna külalised.

Mängu saab järele vaadata Soccerneti teleülekandest.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on Tallinna FC Ararat, kellega mängitakse 24.augustil Lootospargis. Mäng algab taaskord 12:30.

enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli: “Oleme  Viimsile väravate löömisega raskustes olnud. Samas oleme suutnud mitmele teisele võistkonnale väravaid lüüa. Eesmärk on see anomaalia kõrvaldada. Loomulikult oleks tabelinaabrilt meeldiv punkte juurde saada, aga peame olema kannatlikud ja eelkõige oma võimalused realiseerima. Tööd on tehtud ja küll need punktid ka tulema hakkavad.”

Ave-Lii Laas:” Viimsi on meile olnud üsna ettearvamatu vastane seni. Meistriliigas pole neile väravalöömisega veel hakkama saanud. Ehk seekord koduväljakul õnnestub”