4.august kell 13:00 Narva, TU16 XII voor

3 : 2 (2:2)

Kohtunik: Andrei Vorobjov
pealtvaatajaid: 57
ilm: +18C
väravad: 41`.Taissa Altuhhova, 43`.Kiira-Sofia Eder, 68`.Daria Kudriashova – 16`.Anette Oidekivi, 20`.Marie Viese
hoiatused: 47`.Bussõgina, 68`.Grigorjeva (mõlemad Trans) – 80`.Oidekivi

Trans: L-L.Tikunova(vv), T.Altuhhova, K-S.Eder(k), M.Ivankiva, M.Grigoreva,  E.Barmakova, D.Kudriashova, A.Orlova, I.Kudriashova
varus: Ivanova, Korolyak, Bussõgina
Treenerid: Natalja Hansing, Jana Pruel

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k)
varus: 1-Miialii Rinne, 6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 11-Britt-Marii Vija, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

Tüdrukute U16 alustas augustikuud võõrsilmänguga. Narvas toimunud kohtumist asuti Anette Oidekivi ja Marie Viese väravatest 2:0 juhtima. Siiski lubati vastastel poolaja eel viigistada. teisel poolajal otsisid noord allegrod isukalt viigiväravat, kuid hoopis koduvõistkonna üks kontrarünnakutest lõppes edukalt, jättes seekord kõik kolm punkti piirilinna.
Lootose neiudel on võimalus neid uuesti püüdma minna juba kahe nädala pärast. 19.augustil mängitakse sama vastasega Narvas uuesti.