20.juuni kell 14:00. TU16 Esiliiga 20.voor

8 : 1 (4:1)

Kohtunik: Liisa Liesment
Pealtvaatajaid:
Ilm: +C

väravad : 11`,32`Saara Põld,  12`,64`,67`,90´Emma Liisa Leidas, 39`,71.Melissa Rei    – 30`Gerlin Zoludev

JK Saarepiiga:

FC Lootos: 98-Anette Oidekivi(vv), 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k)
varus: 1-Miialii Rinne,  6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 11-Britt-Marii Vija, 19-Ly-Anette Musting, 21-Ronja Pastak
Treenerid: Ave-Lii Laas, Indrek Käo

U16 neidude võistkond võttis teistkordselt sellel hooajal ette pika ülemerereisi Saaremaale. Viiendas voorus Leisi staadionil toimunud mängus tuli tunnistada vastaste suurt võitu. Tänaseks kohtumiseks olid noored allegrod juba oluliselt paremini valmis olgugi, et hakkama tuli saada põhikooli lõpuaktusel oslaenud põhiväravavaht Hanna-Lisete Selliseta. Väravavahi kindad tõmbas kätte Anette Oidekivi. Lihtsad vead kaitses võimaldasid koduvõistkonnal poolajavileks neli väravat Lootose võrku lüüa. Allegrod vastasid ühega kui pooltunni möödudes pääses Saarepiiga väravavahiga üks-üks Gerlin Zoludev ja ei eksinud. 4:1 seisul mindi puhkama.

Teisel poolajal prooviti veelgi vähemusse jäänud koduvõistkonna väravat kimbutada, aga hoopis Saarepiigad lõid neli üsna lihtsat väravat ja võitsid mängu kokkuvõttes 8:1.

Lootose järgmine mäng on kodus. 21.juuli, kui võõrustatakse … JK Saarepiigat.