Kohtunik: Andree Porila, abikohtunikud: Jan Justin Paju, Nikolai Konovalov.
väravad: 7`,29`Renee Püvi , 83`Karl Markus Kõivastik  – 59`.Risto Saarniit
hoiatused: 21`Simmo Silm, 72`Dan Ronald Lokk, 76`Èven Luiv,  90`Markus Kontkar – 47`Valeri Dobrovolski, 65`.Temari Nuuma, 75`.Priit Rahuelu (kõik Lootos)

Team Helm: Viinapuu, Arro, Püvi(59`Luiv), Läll, Litvjakov, Raid, Türn, Lokk(88`Kants), Helm(59`Kõivastik), Silm(46`.Kontkar), Karro(83`Kõks).

varus: Kõks, Luiv, Kants, Randlahe, Kõivastik, Lätt, Kontkar

FC  Lootos: 1-Markus Villako(85`.69-Roomet Kõiv), 3-Valeri Dobrovolski(66`.99-Markus Mäeots), 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit(85`.4-Karl-Kristofer Hirmo), 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg(72`.21-Elon Holger Vaab), 77-Tauri Kolk.
varus: 69-Roomet Kõiv, 4-Karl-Kristofer Hirmo, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks, 99-Markus Mäeots
Peatreener: Avo Jakovits

Meeskond mängis kesknädalal väikeste karikavõistluste 1/16 finaalmängu eelmisel hooajal poolfinaali jõudnud Team Helmiga. Vastasega oldi sellel hooajal korra kohtutud. 19.mai liigamängus lepiti 1:1 viiki. Karikamängudes polnud võistkonnad varem kohtunud. Kohtumine algas kodumeeskonna survega, kes 7.minuti Renee Püvi väravast mängu 1:0 juhtima asusid. 19.minutil sai viimase kaitsjana vastase ründajat takistanud kapten Kert Preeden otse punase kaardi ja Lootos jäi vähemusse. 29.minutil lõi Püvi oma teise ja seisul 2:0 läksid meeskonnad poolajapausile.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt Lootos ja 59`minutil jõudis sihile Risto Saarniit, kelle lähilöök tegi seisuks 2:1. Lootos vahetas . Dovbrovolski ja Berg välja, Mäeots ja Vaab sisse. Kümne mehega üheteistkümne vastase vastu üritas Lootos viigiväravat ja võttis riske, mille Kõivastik seitse minutit enne mängu lõppu ära karistas. Lootos tegi veel dopeltvahetuse. Villako ja Saarniit välja, Kõiv ja Hirmo sisse. Seis ei muutunud ja tulemusega 3:1 liikus väikese karika järgmisesse ringi Team Helm.