2.juuni kell 13:00, Lootospark . U16 II liiga 6.voor

h: Roodes, Kösler, Tobreluts (kõik Lootos) – (kõik Tammeka)

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud(88`.10-Kristo Sirol), 9-Ronald Kiidron, 30-Kerdo Roodes(k), 16-Tim-Samuel Hõbemägi(90+2`.2-Romy Järvelaht), 17-Karel M.Kösler (68`.8-Martin Mäeots), 14-Ruudi Tobreluts(74`.11-Robin Kahre), 35-Virmo Vigel, 36.Sten Hiir, (68`.5-Evert Roodes), 4-Adelhein Kikas, 3-Hendrik Tuul.
varus: 2-Romy Järvelaht, 5-Evert Roodes, 8-Martin Mäeots, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 20-Valdur Veeroja.
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo

JK Tammeka valge: Smirnov(vv)(46`.Poljakov), Holst, Randma(62`.Mitt), Koort(46`.Koemets), Korde, Palo(46`.Karuse), Taal, Metsma(46`.Meister), Mahla, Bunder, Voltri
varus: Poljakov(vv), Mitt, Karuse, Meister, Koemets.
Treener: Hardi Häelme

Klubi U16 noormeeste alustas juunikuud 6.vooru mänguga. Lootospargis võõrustati tabeli punast laternat Tartu JK Tammeka valget võistkonda. Hendrik Tuul viis kodumeeskonna vahetult enne poolajavilet 1:0 eduseisu. Vastastel lubati teise poolaja alguses viigistada. Meeskond siiski ei murdunud ja kapten Kerdo Roodese penalti ja Hendrik Tuule kübaratrikk tõid Lootosele lõpuks raske 4:1 võidu.

Järgmine mäng on augustis. Vastaseks tabeliliider FC Rakvere.