Kohtunik: Erik Reinumägi, abikohtunikud: Markko Ladvas jaNeeme Neemlaid
väravad:  21, 30,63`Vahtra, 36`.Nuuma, 77`.R.Saarniit, 86`.ov(Silm) – 44`.Pild
hoiatused: 67`.Dobrovolski (Lootos) – 75`.Kuljus, 87`.Salandu

FC  Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski, 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden(k), 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit,  23-Marthin Vahtra, 77-Tauri Kolk.
varus: 69-Roomet Kõiv(vv),  11-Kristjan Pundonen, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks, 36-Oliver Berg, 39-Henri Loeg, 91-Marcus Mäeots.
treener: Avo Jakovits

FC Vastseliina: 1-Reijo Klade(vv), 5-Sander Pild, 6-Siim Salandu, 10-Marved Silm, 14-Brett Piir (39-Teet Salundi), 15-Marcus Murumäe, 16-Kerrit Kaldaru, 17-Gaspar Vainula, 25-Jürgen Kuljus, 32-Artur Palok, 74-kerim Calisir
varus: 39-Teet Salundi

Meeskond mängis maikuu lõpetuseks hooaja avavoorust edasilükatud kohtumise FC Vastseliinaga. Avapoolaja kaks esimest väravat lõi Marthin Vahtra, millele lisas kolmanda Temari Nuuma, viies Lootose 3:0 juhtima.  Poolaja eelviimasel minutil vähendal Sander Pild kauglöögist kaotusnumbrid 3:1 peale.

Teise poolaja väravaid tuli oodata 63.minutini, seejärel tõi Vahtra kübaratrikk tabloole seisuks 4:1. 77`.minutil lõi Saarniit 5:1 ja punkti kohtumisele pani vastaste omavärav neli minutit enne kohtumise lõppu.

Meeskonna järgmine mäng on 2.juunil kui Lootospargis mängitakse kell 18 FC Otepääga.