Kohtunik: Kristjan Kattus, abikohtunikud: Jan Justin Paju, Andre Laisaar
väravad: 19`.Teern, 45`.Ivanova, 48`.Palts,  86`. Smirnova, 89`.Saulep

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 14-Isabel Huma(70`.25-Glairika Toomemägi), 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht, 32-Ketlin Pindis(78`.34-Eleri Pärna), 23-Indra Liz Nemvalts, 9-Anette Laureen Linnuste, 7-Ave-Lii Laas, 20-Kristin Kukli, 33-Marie Rahel Lail, 10-Kärt Hüdsi(78`.17-Kätriin Altsaar).
varus: 17-Kätriin Altsaar, 25-Glairika Toomemägi, 34-Eleri Pärna.
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo
.

FC Flora: 1-Victoria Vihman(vv), 4-Anett Joandi(70`.21-Kaisa Triin Arike), 8-Helina Tarkmeel, 9-Elisabeth Õispuu(70`.3-Dajana Smirnova), 13-Kristina Teern, 16-Jaanika Volkov, 17-Liselle Palts, 19-Anastasia Ivanova, 30-Siret Räämet, 33-Kelly Rosen(k), 68-Elina Ruth Häberli (11-Maarja Saulep)
.varus: 12-Katarina Elisabeth Käpa, 3-Dajana Smirnova, 11-Maarja Saulep, 21-Kaisa Triin Arike
Peatreener: Aleksandra Ševoldajeva, vv.treener Mattias Traublum, füsioterapeut Roger Teor

Naiskond mängib hooaja esimese kodumängu 19.aprillil, kui Lootospargis võetakse vastu valitsev meister ja värske karikavõitja Tallinna FC Flora. Kohtumine algab kell 20. Mängu eel allkirjastas klubi koostöölepingu uue partneri – Põlva Haiglaga.

Nagu eeldatud , algas kohtumine külaliste survega, kuid harjumatu kaitseliiniga mänginud kodunaiskond hoidis oma värava puutumatuna kuni 19. minutini, siis viis Kristina Teern valitsevad meistrid juhtima. Poolaaja üleminutil teenis Floora järjekordse nurgalöögi ja väravaesist segadust ärakasutades suurendas Anastasia Ivanova eduseisu 0:2 peale.

Teist poolaega alustas Flora vahetusega. Häberli asemel tuli mängu Saulep. Kolm minutit hiljem oli seis 0:3, autoriks Liselle Palts. 70.minutil Floralt topeltvahetus. Sisse Smirnova ja Arike, välja Joandi ja Õispuu. Lootos tegi samuti vahetuse. Isabel Huma asemel sekkus mängu Glairika Toomemägi. Viis minutit hiljem Lootoselt veel kaks vahetust. Mängu tulid Eleri Pärna ja Kätriin Altsaar, lahkusid Kärt Hüdsi ja Ketlin Pindis.

enne mängu:

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Kui mõtleme välja kuidas Florat pidurdada, siis suudame mängu tulemuse mõistlikkuse piires hoida”.

Kärt Hüdsi (ründaja):”Kuigi ees ootab mäng valitseva meistriga, lähme ikkagi väljakule eesmärgiga täita enda ülesandeid nii hästi kui suudame. Usume, et sellega suudame pidurdada Flora ladusat ründemängu ja seeläbi tekitada endale soodsaid võimalusi vasturünnakuteks.”