Peakohtunik: Aleksander Kattel, abikohtunikud: Paul Antsaar, Artur Ruul

Väravad:  27`Kert Preeden(ov), 31`.Karl Siimson  –  4`.65`.Nuuma, 11`.Vahtra
Hoiatused:   56`.Marandi, 89`Domberg, 90+2`Oja (kõik Tulevik II) – 26`.Dobrovolski, 30`,77`.Kolk (mõlemad Lootos)

Viljandi JK Tulevik II: Kruusmäe(vv), Kasemaa(88`.Pai), Hiob(46`.Niinepuu), Domberg, Ispert(46`.Bergmann), Simuste, Siimson, Tiri, Maraste, Oja(k), Mets.
varus: Sagur, Simuste, Vahtramäe, Kuusk, Niinepuu, Bergmann, Pai.
Treener: Rihard Reimaa

FC Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski, 8-Andre Kukk(67`.55-Sharib Khan), 10-Temari Nuuma(75`.21-Elon Holger Vaab), 13-Tambet Toim(88`.11-Kristjan Pundonen), 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 23-Markus Lina(90+3`.4-Karl-Kristofer Hirmo), 26-Jürgen Juks(k), 77-Tauri Kolk, 91-Markus Mäeots.
varus: 39-Henri Loeg (vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 11-Kristjan Pundonen, 15-Aleksander Jerotski, 21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist, 55-Sharib Khan.
Peatreener: Avo Jakovits

Meeskond alustas hooaega Viljandis, kohaliku Tuleviku duubli vastu. Meeskonna jaoks oli tegemist 400. mänguga kolmandas liigas. Kohtumine algas Lootosele hästi. Temari Nuuma ja Marthin Vahtra väravatest asuti 2:0 juhtima. Vastased aga viigistasid poolajaks seisu, lüües võrku kaks karistuslööki.

Teisel poolajal jätkus võrdsete võimalustega heitlus.  66`.minutil lõi Markus Lina söödust oma teise värava Temari Nuuma. 81.minutil jäi Lootos kümnekesi, kui teise kollase kaardi teeninud Tauri Kolk varakult dušši alla saadeti.

Meeskonna järgmine mäng on 21.aprillil kell 18 Lootospargis, kus vastaseks on Tõrva JK.