Pealtvaatajaid:
väravad:  Anette Oidekivi 2, Marie Viese 2

FC Elva:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 2-Looreli Molok, 5-Krisete Külm, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin,  11-Britt-Marii Vija, 12-Mia Kolats, 13-Kätilii Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 20-Kaisa Oinberg, 22-Helena Uibo. Treener: Indrek Käo.

U15 tüdrukute võistkonnal on jäänud hooaja lõpuni kaks kohtumist, mõlemad võõrsil. Pühapäeval mängiti FC Elva tüdrukutega. Kaks eelnevat kohtumist olid lõppenud elvakate võiduga, täna muudeti mängu. Kui poolajavileks oli skoor avamata, siis teisel poolajal nägid Nike arenale kogunenud pealtvaatajad lausa viit väravat. Esmalt viis vigastuspausilt naasnud Anette Oidekivi Lootose juhtima. Ja kuigi vastased suutsid allegrode kingitusest viigistada, läks edasine liiklus ainult ühes suunas. Kapten Marie Viese kaks pommlööki viisid allegrod juba kahe väravaga juhtima. Anette Oidekivi teine tabamus vormistas lõppseisuks 1:4.

Nädala pärast lõpetavad tüdrukud hooaja , mängides Narvas sealse Transiga.