Kohtunik: Andres Bõkarev, abikohtunikud: Stella reinumägi, German Jürgenthal.

Väravad: 33`, 60`.Rahuelu, 37`.Nuuma – 11`.Kristjan Kikkas
Hoiatused: 38`Juks (Lootos) – 50`.Janek Siska, 65`.Sander Pild, 78`.Oleg Lepik (kõik Vastseliina)

FC Lootos: 1-Villako, 12-Kolats, 26-Juks(k), 77-Kolk, 29-Mõttus, 9-Jõgeva, 8-Kukk, 21-Vaab(46`.91-Mäeots), 10-Nuuma, 7-Rahuelu,  20-R.Saarniit
varus: 91-Mäeots, 25-Samulin, 39-Loeg, 31-Vist.
Treener: Avo Jakovits:

FC Vastseliina: Vainula(vv), Ansberg, Pild, Salandu, Kikkas, Silm, Alliksoo, Lepik, Siska, Juur, Palok.
varus: Pall, Huma
treener:

Meeskond mängis pühapäeval kodusel Lootospargil FC Vastseliinaga. Võistkonnad asusid enne kohtumist liigatabelis lähestikku. Lootos seitsmendal ja vastased koht kõrgemal, kuuendal tabelireal, punkte vastavalt 24 ja 25. Kevadringis õnnestus meeskonnal vastaste koduplatsil Priit Rahuelu kübaratriki toel 3:1 võit võtta. Vastased asusid kohtumist 11.minutil üsna ootamatult juhtima. Seejärel aaga ärk kodumeeskond ja enam tagasi ei vaadanud. Poolajaks juhtis meeskond Priit Rahuelu ja Temari Nuuma väravatest 2:1. Teisel poolajal lisas oma teise veel Rahuelu ja kõik kolm punkti jäeti Põlvasse.

Meeskonna järgmine mäng on FC Imavere vastu.