Ilm: +19C

Väravad: 51`. Mirell Hunt, 53`. Marta Asi, 68`.Iiris Kalamees

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 2-Looreli Molok, 3-Raneli Piirisild, 6-Riin-Anette Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin,  12-Mia Kolats, 13-Kätilii Rannula, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 20-Kaisa Oinberg. Treenerid: Indrek Käo ja Ave Lii Laas.

FC Elva: 1-Kelis Toova(vv), 5-Grete Kask(k), 6-Emma Karoliina Pedor, 15-Kendra Saar, 20-Lisete Pent, 21-Lisette Saago, 25-Anette Grete Kõrgesaar,  28-Maris Parksepp, 30-Mirell Hunt. Treenerid: Katharina Heinaru ja Kaisa Liina Keps.

U15 tüdrukute võistkond jätkas sügisringi mängudega. Lootospargis võõrustati FC Elva tüdrukuid. Kevadringis Elvas toimunud mängus oli saadud suur 0:6 kaotus. Tänasest kohtumisest jäid koduvõistkonnal vigastuste ja haiguste tõttu eemale Anette Oidekivi, Krisete Külm ja Britt-Marii Vija. Avapoolajal suutsid noored allegrod vastaste survele kenasti vstu pidada ja poolajak olid väravad löömata. Hästi alustati ka teist poolaega. 51`.minutil mängis Lootosest keegi trahvikastis palli käega ja kohtunik Wanta Prosti määratud penalti realiseeris vastaste suurim väravakütt Mirell Hunt. Ootamatu värav lõi tüdrukud korraks rivist välja ja kaks minutit hiljem maandus väravas  Marta Asi kauglöök. Omad võimalused olid ka Lootosel kuid seekord ei õnnestunud nahkkera vastaste väravasse toimetada. Kaks minutit enne kohtumise lõppu vormistas lõppseisu Iiris Kalamees.

Lootose järgmine mäng on 1.oktoobril kell 15 Lootospargis. Vastaseks Narva JK Trans.