17.september kell 17:30, Paide Ülejõe staadion

7 : 3 (2:2)

Kohtunik:
Pealtvaatajaid: 22
Ilm: +15C

Väravad: 16`, 19`, 43`, 50`, 54`, 68`, 69`.  – 6`.Anette, 29`.Helene, 43`.Krisete

Paide LM:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 6-Riin-Anette Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k). Treenerid: Indrek Käo ja Ave Lii Laas.

U15 tüdrukute võistkond alustas sügisringi mängudega. Kohtadele 5-8. mängitakse kõikide vastastega korra kodus ja korra võõrsil. Esimeseks vastaseks oli Paide LM. Kevadringis oli sunnitud tunnistama paidelaste 7:3 paremust. Tänane mäng kulges üsna võrdselt. Anette Oidekivi viis noored allegrod juhtima juba kohtumise kuuendal minutil. Kümmekond minutit hiljem vastased viigistasid ja kom minutit hiljem asusid kohtumist 2:1 juhtima. Ene poolajale siirdumist allegrod viigistasid. Gerlin Zoludevi supersöödu realiseeris oma esimeseks väravaks Helene Hioväin.

Teine poolaeg algas võrdsete heitluses. 43 minutil lõi koduvõistkond seisuks 3:2. Allegrod mängisid palli lahti ja Krisete Külm viigistas mänguseisu samal minutil. 50.minutil pidi Lootos lööma värava, aga kontrarünnakust said värava hoopis vastased. Kolm minutit hiljem teenis koduvõistkond penalti, mille ka realiseeris. Mängu lõpu eel lõid vastased veel kiirrünnakutest kaks väravat ja võitsid mängu tulemusega 7:3.

Lootose järgmine mäng on 23.septembril kell 17 Lootospargis. Vastaseks FC Elva.