FC Lootos: 1-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli, 33-Marie Rahel Lail, 99-Wanda Prost.
varus: 6-Hanna Parv, 21-Karina Piirimaa, 23-Indra-Liz Nemvalts, 32-Ketlin Pindis,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Veronica Oidingu.

JK Tallinna Kalev: Jürna, Orav(k), Grutob, Saar, Soasepp, Smirnova, Link, Jaarman, Lehtmets, Sulg, Kalle
varus: Fjodorova, Saul, Ots, Inina
Peatreener: Kätlin Hein. füsioterapeut Anna-Britt Kivimägi.

Naiskond mängib kümnenda vooru mängus Tallinna Kaleviga. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises mängu kahe väravaga ära otsustanud Anett Vilipuu pidi tänasest kohtumise kollaste kaartide tõttu vahele jätma. Allegrod alustasid kohtumist hästi ja hoolitsesid poolaja ohtlikuma võimaluse eest. 27.minutil tõmmati jalust Kärt Hüdsi. U 30 meetrilt teenitud karistuslöögi keerutas kapten Ave-Lii Laas värava põiklatti.  Vastased olid aktiivsemad, teenisid nurgalööke, aga midagi väga ohtlikku korda saata ei suutnud. Poolajaks jäid väravad löömata ja teist poolaega alustati viigiseisul. Vastased alustasid aktiivsemalt ja juhtisid 51`.minutiks 0:2. Väravad Maria Oravalt ja Marian Jaarmanilt. Seejärel alustasid mõlemad võistkonnad vahetustega. Esmalt vahetas Lootos. 64`.minutil Ita Lillo välja Karina Piirimaa sisse. Kaks minutit hiljem topeltvahetus Kalevilt. Grutob ja Sulg välja. Fjodorova ja Saul sisse. 72.minutil Lootose poolt Kristin Kukli välja, Hanna Parv sisse. 76`.minutil Kalevilt Smirnova välja, Ots sisse. 81`.minutil Kalle välja, Ionina sisse, 85.inutil Lootose Mari Abel välja, Ketlin Pindis sisse. Kohtumise viimase värava lõid külalised. 87.minutil , autoriks vahetusest sekkunud Brigitta Emilia Maria Ots.

Lootose järgmine mäng on 5.augustil, kui Pärnu Rannastaadionil mängitakse Ühendnaiskonna vastu.

Enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli (kaaspeatreener) – „Kalev mängib tõusvas joones. Proovime seda tõusu pidurdada“.

Ketlin Pindis – „Peale mõrudat kaotust jälle väga oluline mäng. Tuleb raske võitlus, aga mängime kodus oma fännide ees. Proovime kaitses asjad korras hoida ning rünnakuid korralikumalt lõpetada“