JK Tammeka must U15 – FC Lootos U15

2 : 6 (1:3)

Kohtunik: Timo Teniste
pealtvaatajaid: 36
väravad: 2`.Hiir, 63`.Tigane – 8`.Kikas, 13`.Tobreluts, 24`.Vigel, 42`.51`.70`.Tuul

JK Tammeka:
peatreener: Aarne Toom

FC Lootos: 1 – K.Mandel(vv), 35-Virmo Vigel(k), 16-T.Hõbemägi, 26-K.M. Külv, 9-R.Kiidron, 18-K.Kintsiraud, 23-K.Vint, 8-M.Mäeots, 14-R.Tobreluts, 4-A.Kikas, 3-H.Tuul, 10-K.Sirol, 11-R.Kahre, 15-M.Miroljubov, 17-K.M. Kösler, 20-V.Veeroja, 30-E.Roodes, 38-K.J.Klaus
peatreener: Avo Jakovits, treener: Indrek Käo

Selle hooaja esimese meistrivõistluste mängu auhind kuulub klubi U15 noorte võistkonnale. Avamäng leidis aset Sepa jalgpallikeskuse väljakul JK Tammeka Musta võistkonna vastu. Poistel tuli hakkama saada ilma kapten Kerdo Roodeseta, kes taastub käevigastusest. Kohtumise alguses vigastas jalga Karel Mattias Kösler. Samuti jäävad mängust kõrvale Hans K. Pastak, Virgo Vigel ja Adham Rashad.

Lootos jäi juba kohtumise teisel minutil kaotusseisus, kui väravavahi ja kaitseliini vahelise segaduse kasutas ära Tammeka ründaja. Järgmised kolm väravat löödi juba Tammeka võrku. Esmalt realiseeris Adelhein Kikas Kevin Vindi antud tsenderduse. Seejärel lõi Ruudi Tobreluts võrku Kikaselt saadud hea söödu. Poolaja lõpetas kaptenipaela kandnud Virmo Vigeli kauglöök. Teisel poolajal lõi kübaratriki ründaja Hendrik Tuul. Mängu viimase väravaga tegi kodumeeskond lõppseisuks 2:6.

Järgmine mäng: 2.04 kell 13, Lootospargis vs FC Tallinn II.

Võistkonna peatreener Avo Jakovits kommenteeris hooaja algust ” Uuel hooajal on kokku 24 mängu, nii et eesmärk on selle hooaja lõpuks on selgeks saada, kuidas mängitakse 11 vs 11 mängu. Meeskond on treeninud 4 korda nädalas. Hooaja eelselt õnnestus mängida  kahel turniiril. Üle hulga aja oli meie klubi noortemeeskond Aastalõputurniil, kus võitsime ühe mängu ühe väravaga ja kaotasime kaks mängu ühe väravaga. Veel osalesime Tartus halliturniiril,kus saime 5 tugevat mängu( 1 mäng Läti ja üks mäng Leedu meeskonnaga. Meeskonna tuumiku oodustab eelmise hooaja U13  mängijad, kellele on lisandunud 5 vanemat mängijat. Neist loodame meeskonnale juurde eelkõige füüsilist võimekust. Veel on meeskonnaga liitunud 2 noormängijat Kanepist ja üks Räpinast. Kuna vastased on kõik uued, neist 5 on komplekteeritud alles selleks hooajaks, siis tundmatude vastastega on õige mängida oma mänguplaani järgi  ja loomulikult tuleb minna igat mängu võitma.”