treener:

FC Lootos: 1-Henri Loeg, 3-Hendrik Tuul, 5-Alari Maidla, 7-Fredy Samulin, 13-Aleksandr Jerotski, 14-Alfred Rinne, 15-Kevin Tühis  17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese, 30-Kerdo Roodes(k), 35-Virmo Vigel,
varus: 11-Karl-Kristofer Hirmo, 26-Sten Marten Külv.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

U16 võistkond jätkas septembrikuud reisiga Vasalemma, kus mängiti tabelis viimast kohta hoidva Vasalemma/Pakri ühendvõistkonna vastu. Koduvõistkond asus kohtumist 2:0 juhtima. Freddy Samulin vähendas poolajaks vahe minimaalseks ja teise poolaja alguses viigistas Kerdo Roodes mänguseisu. 58.minutil teenisid vastased penalti, mille ka realiseerisid. 60.minutil tegi Lootos kaks vahetust. Jerotski ja Rinne välja. Külv ja Hirmo sisse. Kolm minutit hiljem lõid vastased seisuks 4:2. Kohtumise lõpp läks tuliseks ja vastased lõpetasid mängu kümnekesi. Lootos aga ei suutnud arvulist ülekaalu ära kasutada. Vasalemma teenis tabelisse hooaja esimese võidu ja Lootos kaheteistkümnenda kaotuse. Hooaja lõpuni on jäänud veel kolm kohtumist. 25.septembril võõrustatakse Lootospargis hetkel kolmandad kohta hoidvat Põhja-Tallinna Voltat.