Paide linnameeskond IV:

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 2-Stefan Ander Ploom, 26-Jürgen Juks, 77-Tauri Kolk, 21-Elon Holger Vaab, 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 13-Tambet Toim,  23-Markus Lina.
varus: 11-Kevin Keret Ojaste, 22-Robin Heinsoo
treener: Avo Jakovits

Meeskond mängis täna eelviimase võõrsilmängu. Paide kunstmuruväljakul oli vastaseks kohaliku linnameeskonna IV koosseis.Kolme parema sekka ihkavad vastased asusid kohtumist kuuendal minutil juhtima. Avapoolajal siiski rohkem väravaid ei löödud. Teisel poolajal lõid vastased esmalt 2:0 ning seejärel jätsid realiseerimata penalti. Kohtumise viimasel veerandil lõid mulgid siiski veel kolm väravat, võttes kindla võidu. Lootose eesmärk, mitte lõpetada kolme tagumise seas muutus veelgi keerulisemaks. Hooaja lõpuni jääb veel kaks kohtumist, mõlemad kuuepunktimängud lähimate konkurentide Viljandi ja Põhja-Sakalaga.