JK Tammeka: 12-Maria Sootak(vv), 5-Rahel Repkin(k), 7-Eva-Maria Niit, 8-Kaisa Kamenik, 9-Kirkeliis Lillemets, 10-Reti Mänd, 13-Carmen Tiivel, 15-Grete Kraus, 17-Kreete Õun, 23-Anna Maria Mets(63`.11-Wanda Prost), 33-Marie Kiivit
varus: 1-Lisette Teder, 3-Carmen Kaidi Jõeleht, 11-Wanda Prost, 14-Kirke Tšikanov, 19-Karoliine Maria Pihlapuu, 20-Triin Ojasaar, 21-Grenelin Herlis Raud
Peatreener : Sirje Roops, treener -Kristel Vidaja, füsioterapeut -Hannagret Luks

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 4-Helene Lumi(73`. 2-Mae Lill), 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 11-Anette Laureen Linnuste, 20-Kristin Kukli(86`.6-Hanna Parv), 31-Katrin Piirimaa(90+1`.32-Ketlin Pindis)
varus: 2-Mae Lillo, 6-Hanna Parv, 16-Sandra London, 23-Indra-Liz Nemvalts, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut-Margret Help, võistkonna esindaja-Indrek Käo.

Naiskond mängis täna Tartus, Sepa jalgpallikeskuses hooaja esimese ja arvult 33. Lõuna-Eesti derby. Vastaseks vana tuttav – JK Tammeka. Kohe mängu esimesel minutil oli suurepärane võimalus skoori avamiseks Kärt Hüdsil, aga väravavht Sootak tegi suurepärase tõrje. Avapoolaja ainsaks jäänud värava lõi 24`.minutil Ave-Lii Laas, haamerdades trahvikasti joonelt alla paremasse nurka kaitsjast tagasi põrganud palli.

Kohe teise poolaja alguses vastased viigistasid. 49.minutil tegi vasakult äärelt tsenderduse Marie Kiivit. Karina Piirimaa sai küll näpud vahele, aga pall lendas siiski täpselt lati alla 1:1. Viiginumbrid ei püsinud tablool pikalt. 52.minutil oli Lootosel nurgalöök kui Helene Lumi pealelöögi tõrjus Maria Sootak. Nurgalöögijärgselt ei suutnud kodunaiskond palli kastist välja koristada ja Kärt Hüdsi sai palli trahvikasti piirilt segamatult võrku lüüa. Kärt on nüüd olnud resultatiivne viies järjestikkuses derbymängus ja löönud ühtekokku Tammeka võrku 10 väravat. Kolm minutit hiljem teenis kodunaiskond penalti kui õhupalli järgses võitluses tabas pall Kristin Kukli kätt. Rahel Repkin lõi penalti vasakult mööda. 61.minutil oli kohtunik Meitern sunnitud näitama kollast kaarti vastaste Kreete Õunale, kes üsna jõhkralt Katrin Piirimaad ründas.  Õnneks sai Katrin mängu jätkata. Tammeka tegi 63.minutil esimese vahetuse. Anna Maria Mets välja, Wanda Prost sisse.  69.minutil andis Kärt hea söödu kaitseliini taha, kuhu spurtinud kapten Ave-Lii lõikas palli Maria Sootaki nina alt, tegi kastis paar petteliigutust ja lõi nahkkera vasakusse nurka seisuks 1:3. 73.minutil Lootoselt esimene vahetus. Helene Lumi välja, Mae Lillo sisse. Vastased surusid korralikult, aga allegrod hoidsid liinid korras ja kaitse lukus. 86.minutil Lootosel teine vahetus. Vigastada saanud Kristin Kukli asemel sekkus Hanna Parv. Mängu viimasel minutil tuli Katrin Piirimaa asemel sisse Ketlin Pindis. Kohtunik lisas 3 minutit, kuid seis enam ei muutunud ja allegrod olid liigatabelisse teeninud esimese võidu, millega tõusid Tammekast mööda, kuuendaks.

Järgmine mäng ootab naiskonda juba kolme päeva pärast. Kolmapäeval, 12.mail, võõrustatakse Lootospargis, karikavõistluste poolfinaalis Tallinna FC Flora naiskonda. Järgmine liigamäng on 16.mail kui Pärnus tuleb kohtuda sealse Vaprusega.

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: Tammekaga mängud on alati põnevad. Mõne värava sooviks ikka lüüa.

Poolkaitsja Ita Lillo: Pärast viimase mängu viiki Floraga on naiskonnal tuju hea ja loodame, et saame ka laupäeval hea mängu mängitud.

Tammeka peatreener Sirje Roops: “Selleks, et täita oma hooaja eesmärk, on vaja laupäeval kolme punkti, vastasel juhul võib asi taas pingeliseks kujuneda.”

mängija Grenelin Herlis Raud: “Lendame sajaga peale nagu Smilers ja võtame 3 punkti.”