0:4 53`.Janne Lindepuu
0:5 58`. Annika Aust (pen.)

Helios:

Vutid: Riina Rinne(vv), Annika Aust(k), Margret Help, Janne Lindepuu, Keit Musting, Maris Oja, Reti Patrail, Liis Tarv, Johanna Treier. Treener Indrek Käo

Klubi harrastajate naiskond mängis järjekordse kohtumise pühapäeva õhtul kui sõideti külla naaberlinna Tartusse,  FC Heliose naistele. Johanna Treier ja Reti Patrail viisid Vutid poolajaks 2:0 juhtima. Kohe teise poolaja alguses suurendas Johanna edunumbrid 3:0 peale ja kümme minutit hiljem lõpetas  Janne Lindepuu värav ilusa kombinatsiooni tulemuseks 4:0. Kohtumisele pani punkti kapten Annika Aust, kes mõned minutid enne kohtumise lõppu realiseeris penalti. Hooaja esimene võit tõstis Vutid tabelis kolmandaks.

Järgmine mäng on Vuttidel ees nädala pärast, kui 12.juulil kell 19 võõrustatakse Lootospargis FC Jõgeva Wolves/Oshee naiskonda.