väravad: 77`Karolina Kaseväli – 81`.Ly Anette Musting

Treener:

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis,  7-Eleanor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 19-Ly Anette Musting.
: 1-Miialii Rinne, 5-Krisete Külm,  6-Kirke Lepp, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula,
Treener: Indrek Käo

Tüdrukute U16 võistkond mängis täna Tallinnas FC Floraga. Võistkonnad asuvad liigatabelis vastavalt teisel ja neljandal kohal. Samadele kohtadele jäid nad ka peale mängu. Võitluslik avapoolaeg väravaid ei pakkunud. Teisel poolajal oli noortel allegrodel mitu head võimalust, aga nagu jalgpallis, kui ära ei löö, lüüakse sulle endale ära. 77`minutil eksiti suluseisu liiniga ja vastaste ründaja viis koduvõistkonna 1:0 juhtima. Allegrod aga ei murdunud ja panid vastased surve alla, mille tulemusena neli minutit hiljem oli tablool viigiseis 1:1. Lootose poolt osales väravalöömise aktsioonis Ly-Anette Musting. Kohtumise viimasel minutil oli võimalus kõik kolm punkti Põlvasse tuua, aga väravavaht suutis esmalt tõrjuda Anette Oidekivi lähilöögi ja tagasipõrganud palli virutas Kairi Tobreluts pilvedesse. Kokkuvõttes oli viik õiglane tulemus.

Võistkonna järgmine mäng toob allegrod tagasi Lootosparki. 21.septembril on vastaseks Narva Trans.